fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📒 В Україні створили цифровий екощоденник

📒 V Ukraїni stvoryly cyfrovyj ekoščodennyk
Українська компанія створила новий онлайн ресурс для всіх, хто хоче стати eco-friendly
Ukraїnśka kompanija stvoryla novyj onlajn resurs dlja vsih, hto hoče staty eco-friendly
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нова платформа. Креативна компанія Leo Burnett Ukraine презентувала новий екоресурс, який робить людей більш свідомими щодо проблем екології та вчить людей ставитися відповідальніше до навколишнього середовища. Основна ідея Екоденнику базується на принципі краудсейвінгу — результат дає група людей пов’язана спільною ідеєю та метою. Ефект можна побачити на реальних числах, як незначні зміни буденних звичок можуть допомогти природі. Як вести Екоденник. Екоденник пропонує змінити наше буденне життя з користю для навколишнього середовища за допомогою різних челленджів або, як самі розробники зазначають, ековикликів. Всього на сайті вже є 52 ековиклики на кожен день. Наприклад, подолання вже першого виклику дозволяє заощадити 56 грамів сміття на тиждень. А якщо це зроблять хоча б 100 людей, економія складе вже 5,6 кілограмів. А в описі під викликом №11 сказано, що використання металевої пляшки чи термогорнятком дозволяє заощадити 70 грамів сміття щотижнево. Для сотні людей — це на 7 кілограмів менше зайвого сміття. Загалом розробники обіцяють додати ще більше викликів на кожен день. Також ми вже раніше писали, що McDonald’s та Starbucks тестують у США багаторазові чашки з мітками для відстеження.
Реклама 👇 Замовити

Нова платформа

Креативна компанія Leo Burnett Ukraine презентувала новий екоресурс, який робить людей більш свідомими щодо проблем екології та вчить людей ставитися відповідальніше до навколишнього середовища.

Основна ідея «Екоденнику» базується на принципі краудсейвінгу — результат дає група людей пов’язана спільною ідеєю та метою. Ефект можна побачити на реальних числах, як незначні зміни буденних звичок можуть допомогти природі.

Як вести Екоденник

«Екоденник» пропонує змінити наше буденне життя з користю для навколишнього середовища за допомогою різних челленджів або, як самі розробники зазначають, ековикликів.

Всього на сайті вже є 52 ековиклики на кожен день.

📒 В Україні створили цифровий екощоденник 1Наприклад, подолання вже першого виклику дозволяє заощадити 56 грамів сміття на тиждень. А якщо це зроблять хоча б 100 людей, економія складе вже 5,6 кілограмів.

📒 В Україні створили цифровий екощоденник 2А в описі під викликом №11 сказано, що використання металевої пляшки чи термогорнятком дозволяє заощадити 70 грамів сміття щотижнево. Для сотні людей — це на 7 кілограмів менше зайвого сміття.

Загалом розробники обіцяють додати ще більше викликів на кожен день.

Також ми вже раніше писали📒 В Україні створили цифровий екощоденник 3♻️ McDonald’s та Starbucks тестують у США багаторазові чашки з мітками для відстеження, що McDonald’s та Starbucks тестують у США багаторазові чашки з мітками для відстеження.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: