fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📜 Проєкт Vkraina зі старовинними мапами України знову доступний

📜 Projekt Vkraina zi starovynnymy mapamy Ukraїny znovu dostupnyj
Сайт Vkraina, який дозволяє подивитися старовинні українські землі, був недоступним для користувачів протягом довгого періоду.
Sajt Vkraina, jakyj dozvoljaje podyvytysja starovynni ukraїnśki zemli, buv nedostupnym dlja korystuvačiv protjagom dovgogo periodu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Повернення проєкту. Як зазначає головний ініціатор проєкту Андрій Осадчук, Vkraina поновила свою діяльність і знову онлайн.  Також він додає, що проєкт рушатиме далі до освітніх закладів та програм в рамках повного перезавантаження. https://www.youtube.com/watch?v=snpdd7VPggA Що таке Vkraina. Vkraina — це мультимедійний проєкт під керівництвом мобільного оператора Київстар. Його було засновано у 2013 році.   В основі проєкту — 51 унікальна старовинна мапа території українських земель XVI–XVIII ст. Оригінали були надані з приватної колекції Андрієм Осадчуком, колишнім членом правління компанії Київстар, а нині народним депутатом України. Також до загального оформлення додали авторську музику у стилі доби пізнього Ренесансу та українського бароко, автор музики — композитор Вадим Борисенко.  Загальна ідея проєкту — зробити якісні, оцифровані, історичні матеріали доступними для кожного, хто цікавиться історією України: учбових закладів, вчених та дослідників. На даний момент проєкт доступний трьома мовами — англійською, українською та російською. Подивитися на мапи можна за посиланням. Здобутки проєкту. Застосунок Vkrainа для Windows 8 та Windows Phone 8 потрапив у шорт-лист глобального конкурсу The World Summit Award Mobile 2014. До участі в конкурсі запрошували розробників із 170 країн, які входять до ЮНЕСКО. Vkraina була визнана найкращим застосунком в номінації Мобільна освіта (m-Learning and Education). Заявлена ціль WSA-mobile — зробити унікальний цінний контент доступним для широкого загалу за допомогою технологій. Дана ціль співпала з нашою, коли ми розробляли проєкт — за допомогою технологій ми надаємо українцям доступ до унікальних знань про свою країну . Дарія Партас. Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю Київстар. Крім того, проєкт Vkraina у 2013 році був відзначений сріблом у категорії Майстерність в інтерактиві: дизайн на 14-му Київському міжнародному фестивалі реклами. Також проєкт потрапив у шорт-ліст категорії Майстерність в інтерактиві: відео/аудіо Також ми нещодавно писали, що на платформі Дія розпочався бета-тест електронного кабінету.
Реклама 👇 Замовити

Повернення проєкту

Як зазначає головний ініціатор проєкту Андрій Осадчук, Vkraina поновила свою діяльність і знову онлайн. 

Також він додає, що проєкт рушатиме далі до освітніх закладів та програм в рамках «повного перезавантаження».

Що таке Vkraina

Vkraina — це мультимедійний проєкт під керівництвом мобільного оператора «Київстар». Його було засновано у 2013 році.  

В основі проєкту — 51 унікальна старовинна мапа території українських земель XVI–XVIII ст. Оригінали були надані з приватної колекції Андрієм Осадчуком, колишнім членом правління компанії «Київстар», а нині народним депутатом України.

📜 Проєкт Vkraina зі старовинними мапами України знову доступний 1

Також до загального оформлення додали авторську музику у стилі доби пізнього Ренесансу та українського бароко, автор музики — композитор Вадим Борисенко. 

Загальна ідея проєкту — зробити якісні, оцифровані, історичні матеріали доступними для кожного, хто цікавиться історією України: учбових закладів, вчених та дослідників.

На даний момент проєкт доступний трьома мовами — англійською, українською та російською. Подивитися на мапи можна за посиланням.

Здобутки проєкту

Застосунок Vkrainа для Windows 8 та Windows Phone 8 потрапив у шорт-лист глобального конкурсу The World Summit Award Mobile 2014.

До участі в конкурсі запрошували розробників із 170 країн, які входять до ЮНЕСКО. Vkraina була визнана найкращим застосунком в номінації «Мобільна освіта» (m-Learning and Education).

Заявлена ціль WSA-mobile — зробити унікальний цінний контент доступним для широкого загалу за допомогою технологій. Дана ціль співпала з нашою, коли ми розробляли проєкт — за допомогою технологій ми надаємо українцям доступ до унікальних знань про свою країну

Дарія Партас, Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю «Київстар»

Крім того, проєкт Vkraina у 2013 році був відзначений сріблом у категорії «Майстерність в інтерактиві: дизайн» на 14-му Київському міжнародному фестивалі реклами. Також проєкт потрапив у шорт-ліст категорії «Майстерність в інтерактиві: відео/аудіо»

Також ми нещодавно писали📜 Проєкт Vkraina зі старовинними мапами України знову доступний 2📱 Держава у смартфоні: на платформі «Дія» розпочався бета-тест електронного кабінета, що на платформі «Дія» розпочався бета-тест електронного кабінету.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Дмитрий

И сервис опять недоступен. Уже писал в киевстар, чтобы возобновили работу. Потрясающий сайт.

2

Впервые читаю про проект. Хотя старинными картами и наработками на этот счет интересовался, но по большей части на виолити. Думаю, такой формат должен молодежи понравится

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: