fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Завтра вводять в обіг нову купюру 200 гривень: який вигляд має нова банкнота

💸 Zavtra vvodjať v obig novu kupjuru 200 gryveń: jakyj vygljad maje nova banknota

З 25 лютого 2020 року Нацбанк вводить в обіг оновлену банкноту номіналом 200 гривень.

Z 25 ljutogo 2020 roku Nacbank vvodyť v obig onovlenu banknotu nominalom 200 gryveń.

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як буде виглядати оновлена банкнота. Зазначається, що дизайн оновленої банкноти наслідуватиме сучасні банкноти номіналом 20, 100, 500 та 1000 гривень. На банкноті нового зразка номіналом 200 гривень збережено основні зображення банкноти зразка 2007 року. Зокрема, на лицьовому боці розміщено портрет Лесі Українки, а на зворотному боці — зображення будівлі В’їзної башти Луцького замку. Оновлений банкнотно-монетний ряд містить більш надійні та захищені від підробок банкноти, забезпечує зручність готівкових розрахунків та економію коштів для держави. Чи будуть вилучати старі банкноти номіналом 200 гривень?. Ні, банкноти зразка 2007 та 2019 років перебуватимуть в обігу одночасно. Після введення в обіг нових 200-гривневих банкнот громадянам не потрібно обмінювати банкноти попереднього зразка на нові. Новими банкнотами Національний банк заміщуватиме зношені та пошкоджені 200-гривневі банкноти зразка 2007 року. Поступово в обігу ставатиме більше нових 200-гривневих банкнот через заміну зношених. З чим пов’язано введення в обіг нової банкноти?. Національний банк прагне підвищувати надійність українських банкнот. Згідно з міжнародними стандартами, грошові знаки потрібно оновлювати з певною періодичністю, щоб мінімізувати або зовсім унеможливити спроби шахраїв підробити банкноти. Система захисту банкнот має високий рівень і співвідноситься з рівнями систем захисту провідних валют світу. При цьому, кількість вилучених підробок національної валюти стабільно низький. Наприклад, у 2018 році з обігу вилучено лише трохи більше 800 штук фальшивих банкнот номіналом 200 гривень. Також ми раніше писали, що 1000 гривень номінували на найкращу банкноту року.
Реклама 👇 Замовити

Як буде виглядати оновлена банкнота

Зазначається, що дизайн оновленої банкноти наслідуватиме сучасні банкноти номіналом 20, 100, 500 та 1000 гривень.

На банкноті нового зразка номіналом 200 гривень збережено основні зображення банкноти зразка 2007 року.

Зокрема, на лицьовому боці розміщено портрет Лесі Українки, а на зворотному боці — зображення будівлі В’їзної башти Луцького замку.

💸 Завтра вводять в обіг нову купюру 200 гривень: який вигляд має нова банкнота 1💸 Завтра вводять в обіг нову купюру 200 гривень: який вигляд має нова банкнота 2

Оновлений банкнотно-монетний ряд містить більш надійні та захищені від підробок банкноти, забезпечує зручність готівкових розрахунків та економію коштів для держави.

Чи будуть вилучати старі банкноти номіналом 200 гривень?

Ні, банкноти зразка 2007 та 2019 років перебуватимуть в обігу одночасно. Після введення в обіг нових 200-гривневих банкнот громадянам не потрібно обмінювати банкноти попереднього зразка на нові.

Новими банкнотами Національний банк заміщуватиме зношені та пошкоджені 200-гривневі банкноти зразка 2007 року. Поступово в обігу ставатиме більше нових 200-гривневих банкнот через заміну зношених.

З чим пов’язано введення в обіг нової банкноти?

Національний банк прагне підвищувати надійність українських банкнот. Згідно з міжнародними стандартами, грошові знаки потрібно оновлювати з певною періодичністю, щоб мінімізувати або зовсім унеможливити спроби шахраїв підробити банкноти.

Система захисту банкнот має високий рівень і співвідноситься з рівнями систем захисту провідних валют світу. При цьому, кількість вилучених підробок національної валюти стабільно низький. Наприклад, у 2018 році з обігу вилучено лише трохи більше 800 штук фальшивих банкнот номіналом 200 гривень.

Також ми раніше писали💸 Завтра вводять в обіг нову купюру 200 гривень: який вигляд має нова банкнота 3💸 1000 гривень номінували на найкращу банкноту року, що 1000 гривень номінували на найкращу банкноту року.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: bank.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: