fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎸 На фестивалі Plan B соціально-культурні проєкти отримають консультацію від фахівців з 15 країн

🎸 Na festyvali Plan B sociaľno-kuľturni projekty otrymajuť konsuľtaciju vid fahivciv z 15 kraїn
Четвертий рік поспіль Plan B відбувається у форматі освітньої програми, гейм хакатонів, виставок, концертів та вечірок від українських і закордонних музикантів.
Četvertyj rik pospiľ Plan B vidbuvajeťsja u formati osvitńoї programy, gejm hakatoniv, vystavok, koncertiv ta večirok vid ukraїnśkyh i zakordonnyh muzykantiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Харкові 10-12 квітня відбудеться фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B. Триденна подія об’єднає креативних та соціальних підприємців, IT-ентузіастів, змінотворців, культурних активістів та організаторів. 9-10 квітня в рамках фестивалю інноватори прокачають свої ідеї на воркшопі Idea Boot Camp, а 5 найкращих команд презентуватимуть свої проєкти на денній сцені Plan B. Про фестиваль. Четвертий рік поспіль Plan B відбувається у форматі освітньої програми, гейм хакатонів, виставок, концертів та вечірок від українських і закордонних музикантів. Головна мета. розвиток мережі зв’язків між соціальними інноваторами різних країн; міжнаціональний нетворкінг; популяризація підприємництва, альтернативної освіти та нової музики. Основні теми Plan B:. активізм; урбанізм; соціальний бізнес; комунікації; культура та мистецтво; права людини; медіа; технології та мейкерство. Програма. Освітня частина фестивалю стартує 9 квітня з дводенного воркшопу Idea Boot Camp, який організатори проводять задля розвитку інновативних соціальних проєктів. Учасники зможуть прокачати свої навички в менеджменті, знайти ефективну бізнес-модель, сформувати актуальний концепт та отримати консультації від експертів. Розробляти соціально значущі проєкти допоможуть експерти з України, Нідерландів, Зімбабве, Сербії, США, Німеччини, Австрії і не тільки. Запрошені ментори мають експертизу в різних сферах: музиці та мистецтві; з правозахисного руху та політичних кампаній; у менеджменті культури та організації фестивалів; в урбаністиці та екології; з управління громадськими ініціативами та волонтерського руху; соціальних інновацій й технологій. Як взяти участь. До 1 березня оголошено open call, заявку можна подавати з будь-якого регіону країни. Ідея має бути креативною, інноваційною, корисною для спільноти. Перевагу надають учасникам, що мають спрацьовану команду з 2–5 активістів. Організатори покривають витрати на дорогу, харчування та проживання під час Idea Boot Camp та ще двох днів фестивалю. Читайте також про 5 українських бізнесів на основі ремесла, якими варто пишатись.
Реклама 👇 Замовити

У Харкові 10-12 квітня відбудеться фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B. Триденна подія об’єднає креативних та соціальних підприємців, IT-ентузіастів, змінотворців, культурних активістів та організаторів.

9-10 квітня в рамках фестивалю інноватори прокачають свої ідеї на воркшопі Idea Boot Camp, а 5 найкращих команд презентуватимуть свої проєкти на денній сцені Plan B.

Про фестиваль

Четвертий рік поспіль Plan B відбувається у форматі освітньої програми, гейм хакатонів, виставок, концертів та вечірок від українських і закордонних музикантів.

Головна мета

 • розвиток мережі зв’язків між соціальними інноваторами різних країн;
 • міжнаціональний нетворкінг;
 • популяризація підприємництва, альтернативної освіти та нової музики.

🎸 На фестивалі Plan B соціально-культурні проєкти отримають консультацію від фахівців з 15 країн 1
Основні теми Plan B:

 • активізм;
 • урбанізм;
 • соціальний бізнес;
 • комунікації;
 • культура та мистецтво;
 • права людини;
 • медіа;
 • технології та мейкерство.

Програма

Освітня частина фестивалю стартує 9 квітня з дводенного воркшопу Idea Boot Camp, який організатори проводять задля розвитку інновативних соціальних проєктів. Учасники зможуть прокачати свої навички в менеджменті, знайти ефективну бізнес-модель, сформувати актуальний концепт та отримати консультації від експертів.

🎸 На фестивалі Plan B соціально-культурні проєкти отримають консультацію від фахівців з 15 країн 2
Розробляти соціально значущі проєкти допоможуть експерти з України, Нідерландів, Зімбабве, Сербії, США, Німеччини, Австрії подавати з будь-якого регіону країни. Ідея має бути креативною, інноваційною, корисною для спільноти. Перевагу надають учасникам, що мають спрацьовану команду з 2–5 активістів. Організатори покривають витрати на дорогу, харчування та проживання під час Idea Boot Camp та ще двох днів фестивалю.

Читайте також про 5 українських бізнесів🎸 На фестивалі Plan B соціально-культурні проєкти отримають консультацію від фахівців з 15 країн 3🍯 Бізнес на основі ремесла: 5 українських виробників, якими варто пишатись на основі ремесла, якими варто пишатись.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: