fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Apple дозволить покупки просто у доповненій реальності — оновлення Quick Look

📱 Apple dozvolyť pokupky prosto u dopovnenij reaľnosti — onovlennja Quick Look
Цього тижня компанія почала інтеграцію Apple Pay до свого інструменту Quick Look.
Cogo tyžnja kompanija počala integraciju Apple Pay do svogo instrumentu Quick Look.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що таке Quick Look та як він працює. Це інструмент Apple для відтворення віртуальних обєктів у 3D та AR. Використовуючи Quick Look, продавці та онлайн-магазини можуть додати візуалізації або 3D-моделі своїх товарів, що дозволяє покупцеві побачити як товар виглядатиме в реальному житті. Наприклад, ви заходите до застосунку магазина, обираєте модель мікрохвильовки, натискаєте одну кнопку і можете побачити на екрані смартфона як виглядатиме пристрій в інтерєрі вашої кухні. https://youtu.be/RwOQgA7YpYA Він є вбудованим в iOS, і наразі підтримується такими додатки як Safari, Повідомлення, Пошта, Новини та інші. Протестувати, як це працює, ви можете за посиланням. Цю технологію вже використовують великі американські рітейлери на кшталт Home Depot, Wayfair та 1-800-Flowers. Нова можливість. Зараз, щоб оформити покупку, вам потрібно закрити Quick Look та знову повернутися на сайт чи до застосунку. Завдяки нововведенню, користувачі iPhone та iPad зможуть одразу придбати продукти напряму з інтерфейсу Quick Look. Це зменшить кількість дій, необхідних для покупки, що, в свою чергу, може збільшити конверсію для магазинів. У майбутньому, Apple також планує інтегрувати у Quick Look підтримку звуку. Чи працює це в Україні?. Технічно можливість додати Quick Look для товарів в українських онлайн-магазинів існує. Однак нам невідомо, щоби хтось наразі її використовував. Причинами цьому можуть бути недостатня розповсюдженість iOS-девайсів і необхідність інвестувати в розробку додаткової функціональності. Раніше ми повідомляли про стартапи, які вирішуватимуть проблеми українських міст.
Реклама 👇 Замовити

Що таке Quick Look та як він працює

Це інструмент Apple для відтворення віртуальних об’єктів у 3D та ARВикористовуючи Quick Look, продавці та онлайн-магазини можуть додати візуалізації або 3D-моделі своїх товарів, що дозволяє покупцеві побачити як товар виглядатиме в реальному житті.

Наприклад, ви заходите до застосунку магазина, обираєте модель мікрохвильовки, натискаєте одну кнопку і можете побачити на екрані смартфона як виглядатиме пристрій в інтер’єрі вашої кухні.

Він є вбудованим в iOS, і наразі підтримується такими додатки як Safari, Повідомлення, Пошта, Новини та інші. Протестувати, як це працює, ви можете за посиланням.

Цю технологію вже використовують великі американські рітейлери на кшталт Home Depot, Wayfair та 1-800-Flowers.

📱 Apple дозволить покупки просто у доповненій реальності — оновлення Quick Look 1

Нова можливість

Зараз, щоб оформити покупку, вам потрібно закрити Quick Look та знову повернутися на сайт чи до застосунку.

Завдяки нововведенню, користувачі iPhone та iPad зможуть одразу придбати продукти напряму з інтерфейсу Quick Look. Це зменшить кількість дій, необхідних для покупки, що, в свою чергу, може збільшити конверсію для магазинів.

У майбутньому, Apple також планує інтегрувати у Quick Look підтримку звуку.

Чи працює це в Україні?

Технічно можливість додати Quick Look для товарів в українських онлайн-магазинів існує. Однак нам невідомо, щоби хтось наразі її використовував. Причинами цьому можуть бути недостатня розповсюдженість iOS-девайсів і необхідність інвестувати в розробку додаткової функціональності.

Раніше ми повідомляли📱 Apple дозволить покупки просто у доповненій реальності — оновлення Quick Look 2🌆 Startup-in-Residence: стартапи, які вирішуватимуть проблеми українських міст про стартапи, які вирішуватимуть проблеми українських міст.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: