fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌍 У 2019 році світовий рівень викидів вуглекислого газу припинив зростання

🌍 U 2019 roci svitovyj riveń vykydiv vuglekyslogo gazu prypynyv zrostannja
На думку МЕА, причиною зменшення рівня викидів вуглекислого газу є перехід розвинутих країн на відновлювальну, атомну енергію та природний газ замість вугільної.
Na dumku MEA, pryčynoju zmenšennja rivnja vykydiv vuglekyslogo gazu je perehid rozvynutyh kraїn na vidnovljuvaľnu, atomnu energiju ta pryrodnyj gaz zamisť vugiľnoї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Глобальний рівень викидів вуглекислого газу припинив зростання вперше за три роки, попри зростання світової економіки. Про це повідомляє Міжнародне енергетичне агентство. Минулого року викиди діоксиду вуглецю склали 33,3 гігатонн, що відповідає рівню кінця 1980-х років. Водночас у попередні два роки спостерігалося стрімке зростання. Тепер ми повинні працювати, щоб 2019 рік увійшов в історію як рік, коли глобальні викиди досягли піку, а не рік, який став лише черговою паузою у їхньому зростанні. Фатіх Біроль. виконавчий директор МЕА . Яка причина. На думку МЕА, причиною зменшення рівня викидів вуглекислого газу є перехід розвинутих країн на відновлювальну, атомну енергію та природний газ замість вугільної. Зокрема, виробництво електроенергії з вугілля скоротилося майже на 15% Викиди CO2 у США зменшилися на 140 млн тонн або на 2,9% у порівнянні з 2018 роком, а в країнах Євросоюзу — на 160 млн тонн або на 5%. На показники також вплинуло повільне економічне зростання у країнах, що розвиваються, та сприятлива погода у деяких частинах планети. Читайте також про те, що Google Earth додала 1000 нових знімків планети: використовуйте, як шпалери для робочого столу
Реклама 👇 Замовити

Глобальний рівень викидів вуглекислого газу припинив зростання вперше за три роки, попри зростання світової економіки.

Про це повідомляє Міжнародне енергетичне агентство.

Минулого року викиди діоксиду вуглецю склали 33,3 гігатонн, що відповідає рівню кінця 1980-х років. Водночас у попередні два роки спостерігалося стрімке зростання.

Тепер ми повинні працювати, щоб 2019 рік увійшов в історію як рік, коли глобальні викиди досягли піку, а не рік, який став лише черговою паузою у їхньому зростанні

Фатіх Біроль, виконавчий директор МЕА

🌍 У 2019 році світовий рівень викидів вуглекислого газу припинив зростання 1

Яка причина

На думку МЕА, причиною зменшення рівня викидів вуглекислого газу є перехід розвинутих країн на відновлювальну, атомну енергію та природний газ замість вугільної.

Зокрема, виробництво електроенергії з вугілля скоротилося майже на 15%

Викиди CO2 у США зменшилися на 140 млн тонн або на 2,9% у порівнянні з 2018 роком, а в країнах Євросоюзу — на 160 млн тонн або на 5%.

На показники також вплинуло повільне економічне зростання у країнах, що розвиваються, та сприятлива погода у деяких частинах планети.

Читайте також про те, що Google Earth додала🌍 У 2019 році світовий рівень викидів вуглекислого газу припинив зростання 2🌍 Google Earth додала 1000 нових знімків планети: використовуйте, як шпалери для робочого столу 1000 нових знімків планети: використовуйте, як шпалери для робочого столу

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: