fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍷 QR та штрих-код: Кабмін ввів електронні акцизні марки на алкоголь в Україні

🍷 QR ta štryh-kod: Kabmin vviv elektronni akcyzni marky na alkogoľ v Ukraїni
Електронні акцизні марки сприятимуть підвищенню ефективності боротьби з ухиленням від сплати податків та зменшенню тіньового обороту алкогольних напоїв.
Elektronni akcyzni marky spryjatymuť pidvyščennju efektyvnosti boroťby z uhylennjam vid splaty podatkiv ta zmenšennju tińovogo oborotu alkogoľnyh napoїv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кабмін ухвалив рішення про впровадження електронних акцизних марок з 1 травня. Про це повідомляє прес-служба уряду. Електронні акцизні марки. Відтепер на марку акцизного податку для алкогольних напоїв будуть нанесені два додаткових елементи: QR-код та штрих-код. За їхньою допомогою можна буде рахувати, ідентифікувати товар та перевіряти його автоматично на касах супермаркетів. В електронному кабінеті платника податків будуть доступні отримання акцизних марок, перевірка сплати акцизу та звітності. Надалі це дозволить повністю відмовитися від паперових заявок. Крім цього, електронні акцизні марки сприятимуть підвищенню ефективності боротьби з ухиленням від сплати податків та зменшенню тіньового обороту алкогольних напоїв. Що далі. Базові функції нової послуги можна буде розширювати шляхом додавання модулів, наприклад, для погашення акцизної марки під час її продажу з використанням РРО. Читайте також про те, що світовий портовий оператор DP World придбав акції контейнерного термінала ТІС в Україні
Реклама 👇 Замовити

Кабмін ухвалив рішення про впровадження електронних акцизних марок з 1 травня.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Електронні акцизні марки

Відтепер на марку акцизного податку для алкогольних напоїв будуть нанесені два додаткових елементи: QR-код та штрих-код.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

За їхньою допомогою можна буде рахувати, ідентифікувати товар та перевіряти його автоматично на касах супермаркетів.

🍷 QR та штрих-код: Кабмін ввів електронні акцизні марки на алкоголь в Україні 1

В електронному кабінеті платника податків будуть доступні отримання акцизних марок, перевірка сплати акцизу та звітності. Надалі це дозволить повністю відмовитися від паперових заявок.

Крім цього, електронні акцизні марки сприятимуть підвищенню ефективності боротьби з ухиленням від сплати податків та зменшенню тіньового обороту алкогольних напоїв.

Що далі

Базові функції нової послуги можна буде розширювати шляхом додавання модулів, наприклад, для погашення акцизної марки під час її продажу з використанням РРО.

Читайте також про те, що світовий портовий оператор DP World придбав🍷 QR та штрих-код: Кабмін ввів електронні акцизні марки на алкоголь в Україні 2🚢 Світовий портовий оператор DP World придбав акції контейнерного термінала ТІС в Україні акції контейнерного термінала ТІС в Україні

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: