fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚢 Світовий портовий оператор DP World придбав акції контейнерного термінала ТІС в Україні

🚢 Svitovyj portovyj operator DP World prydbav akciї kontejnernogo terminala TIS v Ukraїni

DP World планує посилити команду ТІС кращими фахівцями з усього світу. Одним з пріоритетів також є розвиток індустріального парку за прикладом найбільшої вільної економічної зони Jebel Ali Free Zone.
DP World planuje posylyty komandu TIS kraščymy fahivcjamy z uśogo svitu. Odnym z priorytetiv takož je rozvytok industriaľnogo parku za prykladom najbiľšoї viľnoї ekonomičnoї zony Jebel Ali Free Zone.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Один з найбільших світових портових операторів DP World придбав 51% акцій контейнерного термінала ТІС. Про це повідомляє ЦТС. У повідомленні ТІС заявляють, що прихід DP World — це великий крок не тільки для української транспортної галузі, а й для всієї країни, адже подія позитивно вплине на інвестиційний клімат України. Що змінить. Це злиття є одним з пяти найбільших прямих M&A від іноземного інвестора, що відбувалися в українській інфраструктурній галузі. Андрій Ставніцер. Співвласник ТІС і партнер SD Capital. Увійшовши у світову групу, контейнерний термінал отримає доступ до новітніх IT-рішень, інновацій та експертизи. Вартість угоди та її умови у компанії не розголошують. Про ТІС. Наразі контейнерний термінал ТІС володіє на своїх причалах пятьма STS-кранами, глибина біля причалів — 15 м, довжина причалів — 600 м. Щотижня з терміналу відправляються 15 контейнерних поїздів до Києва, Харкова, Дніпра, Чернігова та Тернопіля. Компанія планує запровадити маршрути у нові міста в Україні та світі. https://www.youtube.com/watch?v=4bxId5fBrlg Про DP World. Це один з найбільших портових операторів світу, який оперує 150 бізнесами в 50 країнах та володіє 78 морськими терміналами. Основним бізнесом компанії є контейнерні вантажоперевезення, ключовими напрямками — порти та термінали, а також економічні зони та технологічні парки. DP World планує посилити команду ТІС кращими фахівцями з усього світу. Одним з пріоритетів є розвиток на викуплених ТІС землях індустріального парку за прикладом найбільшої вільної економічної зони Jebel Ali Free Zone. https://www.youtube.com/watch?v=QCUPzXLduP8 Читайте також про те, що українці запустили сервіс, що платить за водіння авто за правилами.
Реклама 👇 Замовити

Один з найбільших світових портових операторів DP World придбав 51% акцій контейнерного термінала ТІС.

Про це повідомляє ЦТС.

У повідомленні ТІС заявляють, що прихід DP World — це великий крок не тільки для української транспортної галузі, а й для всієї країни, адже подія позитивно вплине на інвестиційний клімат України.

🚢 Світовий портовий оператор DP World придбав акції контейнерного термінала ТІС в Україні 1

Що змінить

Це злиття є одним з п'яти найбільших прямих M&A від іноземного інвестора, що відбувалися в українській інфраструктурній галузі

Андрій Ставніцер, Співвласник ТІС і партнер SD Capital

Увійшовши у світову групу, контейнерний термінал отримає доступ до новітніх IT-рішень, інновацій та експертизи.

Вартість угоди та її умови у компанії не розголошують.

🚢 Світовий портовий оператор DP World придбав акції контейнерного термінала ТІС в Україні 2

Про ТІС

Наразі контейнерний термінал ТІС володіє на своїх причалах п’ятьма STS-кранами, глибина біля причалів — 15 м, довжина причалів — 600 м.

Щотижня з терміналу відправляються 15 контейнерних поїздів до Києва, Харкова, Дніпра, Чернігова та Тернопіля. Компанія планує запровадити маршрути у нові міста в Україні та світі.

Про DP World

Це один з найбільших портових операторів світу, який оперує 150 бізнесами в 50 країнах та володіє 78 морськими терміналами.

Основним бізнесом компанії є контейнерні вантажоперевезення, ключовими напрямками — порти та термінали, а також економічні зони та технологічні парки.

DP World планує посилити команду ТІС кращими фахівцями з усього світу. Одним з пріоритетів є розвиток на викуплених ТІС землях індустріального парку за прикладом найбільшої вільної економічної зони Jebel Ali Free Zone.

Читайте також про те, що українці запустили сервіс, що платить за водіння авто за правилами.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: