fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚢 Світовий портовий оператор DP World придбав акції контейнерного термінала ТІС в Україні

🚢 Svitovyj portovyj operator DP World prydbav akciї kontejnernogo terminala TIS v Ukraїni
DP World планує посилити команду ТІС кращими фахівцями з усього світу. Одним з пріоритетів також є розвиток індустріального парку за прикладом найбільшої вільної економічної зони Jebel Ali Free Zone.
DP World planuje posylyty komandu TIS kraščymy fahivcjamy z uśogo svitu. Odnym z priorytetiv takož je rozvytok industriaľnogo parku za prykladom najbiľšoї viľnoї ekonomičnoї zony Jebel Ali Free Zone.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Один з найбільших світових портових операторів DP World придбав 51% акцій контейнерного термінала ТІС. Про це повідомляє ЦТС. У повідомленні ТІС заявляють, що прихід DP World — це великий крок не тільки для української транспортної галузі, а й для всієї країни, адже подія позитивно вплине на інвестиційний клімат України. Що змінить. Це злиття є одним з пяти найбільших прямих M&A від іноземного інвестора, що відбувалися в українській інфраструктурній галузі. Андрій Ставніцер. Співвласник ТІС і партнер SD Capital. Увійшовши у світову групу, контейнерний термінал отримає доступ до новітніх IT-рішень, інновацій та експертизи. Вартість угоди та її умови у компанії не розголошують. Про ТІС. Наразі контейнерний термінал ТІС володіє на своїх причалах пятьма STS-кранами, глибина біля причалів — 15 м, довжина причалів — 600 м. Щотижня з терміналу відправляються 15 контейнерних поїздів до Києва, Харкова, Дніпра, Чернігова та Тернопіля. Компанія планує запровадити маршрути у нові міста в Україні та світі. https://www.youtube.com/watch?v=4bxId5fBrlg Про DP World. Це один з найбільших портових операторів світу, який оперує 150 бізнесами в 50 країнах та володіє 78 морськими терміналами. Основним бізнесом компанії є контейнерні вантажоперевезення, ключовими напрямками — порти та термінали, а також економічні зони та технологічні парки. DP World планує посилити команду ТІС кращими фахівцями з усього світу. Одним з пріоритетів є розвиток на викуплених ТІС землях індустріального парку за прикладом найбільшої вільної економічної зони Jebel Ali Free Zone. https://www.youtube.com/watch?v=QCUPzXLduP8 Читайте також про те, що українці запустили сервіс, що платить за водіння авто за правилами.
Реклама 👇 Замовити

Один з найбільших світових портових операторів DP World придбав 51% акцій контейнерного термінала ТІС.

Про це повідомляє ЦТС.

У повідомленні ТІС заявляють, що прихід DP World — це великий крок не тільки для української транспортної галузі, а й для всієї країни, адже подія позитивно вплине на інвестиційний клімат України.

🚢 Світовий портовий оператор DP World придбав акції контейнерного термінала ТІС в Україні 1

Що змінить

Це злиття є одним з п'яти найбільших прямих M&A від іноземного інвестора, що відбувалися в українській інфраструктурній галузі

Андрій Ставніцер, Співвласник ТІС і партнер SD Capital

Увійшовши у світову групу, контейнерний термінал отримає доступ до новітніх IT-рішень, інновацій та експертизи.

Вартість угоди та її умови у компанії не розголошують.

🚢 Світовий портовий оператор DP World придбав акції контейнерного термінала ТІС в Україні 2

Про ТІС

Наразі контейнерний термінал ТІС володіє на своїх причалах п’ятьма STS-кранами, глибина біля причалів — 15 м, довжина причалів — 600 м.

Щотижня з терміналу відправляються 15 контейнерних поїздів до Києва, Харкова, Дніпра, Чернігова та Тернопіля. Компанія планує запровадити маршрути у нові міста в Україні та світі.

Про DP World

Це один з найбільших портових операторів світу, який оперує 150 бізнесами в 50 країнах та володіє 78 морськими терміналами.

Основним бізнесом компанії є контейнерні вантажоперевезення, ключовими напрямками — порти та термінали, а також економічні зони та технологічні парки.

DP World планує посилити команду ТІС кращими фахівцями з усього світу. Одним з пріоритетів є розвиток на викуплених ТІС землях індустріального парку за прикладом найбільшої вільної економічної зони Jebel Ali Free Zone.

Читайте також про те, що українці запустили🚢 Світовий портовий оператор DP World придбав акції контейнерного термінала ТІС в Україні 3🚗 Українці запустили сервіс, що платить за водіння авто за правилами сервіс, що платить за водіння авто за правилами.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: