fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

❤️ Нова соцмережа Botnet — ви і сотні тисяч ботів, які хвалять вас та ставлять лайки

❤️ Nova socmereža Botnet — vy i sotni tysjač botiv, jaki hvaljať vas ta stavljať lajky
Botnet — це симуляція соціальної мережі, у якій ви єдина жива людина в оточенні мільйонів ботів, що фанатіють від вас. Як тільки ви опублікуєте пост, за мить отримаєте тисячі лайків та коментарів.
Botnet — ce symuljacija sociaľnoї mereži, u jakij vy jedyna žyva ljudyna v otočenni miľjoniv botiv, ščo fanatijuť vid vas. Jak tiľky vy opublikujete post, za myť otrymajete tysjači lajkiv ta komentariv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Якщо ви втомилися від того, що ваші дописи у соцмережах ніхто не лайкає та не коментує, то зареєструйтесь у Botnet. Це соцмережа, де вас будуть поважати та любити, позитивно коментуючи ваші дописи. Ви та боти. Botnet — це симуляція соціальної мережі, у якій ви єдина жива людина в оточенні мільйонів ботів, що фанатіють від вас. За форматом це поєднання Twitter та Instagram — ви можете викладати фото або свої думки. Як тільки ви опублікуєте пост, за мить отримаєте тисячі лайків та коментарів. Соцмережа створена, щоб допомогти деяким людям відчувати себе менш самотніми. Біллі Чейс. розробник програми. А ще бот має непогане почуття гумору. На питання, яке місце обрати для відпочинку, бот запропонує поїхати у Чорнобиль. Як завантажити. За словами розробників, програма не збирає даних про користувачів, на відміну від справжніх соцмереж. Наразі додаток доступний лише iOS. Його можна завантажити безкоштовно, але також наявні вбудовані покупки. Так, за долар можна збільшити кількість передплатників вдвічі, купити тролів або татуся-бота, який буде не смішно жартувати під кожним вашим дописом. Botnet — це весела соцмережа для розваг, але якщо ви надаєте перевагу живому спілкуванню, то радимо прочитати наш матеріал — 5 способів затишно провести 14 лютого з другою половинкою.
Реклама 👇 Замовити

Якщо ви втомилися від того, що ваші дописи у соцмережах ніхто не лайкає та не коментує, то зареєструйтесь у Botnet. Це соцмережа, де вас будуть поважати та любити, позитивно коментуючи ваші дописи.

Ви та боти

Botnet — це симуляція соціальної мережі, у якій ви єдина жива людина в оточенні мільйонів ботів, що фанатіють від вас. За форматом це поєднання Twitter та Instagram — ви можете викладати фото або свої думки.

Як тільки ви опублікуєте пост, за мить отримаєте тисячі лайків та коментарів.

❤️ Нова соцмережа Botnet — ви і сотні тисяч ботів, які хвалять вас та ставлять лайки 1

Соцмережа створена, щоб допомогти деяким людям відчувати себе менш самотніми

Біллі Чейс, розробник програми

❤️ Нова соцмережа Botnet — ви і сотні тисяч ботів, які хвалять вас та ставлять лайки 2

А ще бот має непогане почуття гумору. На питання, яке місце обрати для відпочинку, бот запропонує поїхати у Чорнобиль.

❤️ Нова соцмережа Botnet — ви і сотні тисяч ботів, які хвалять вас та ставлять лайки 3

Як завантажити

За словами розробників, програма не збирає даних про користувачів, на відміну від справжніх соцмереж.

Наразі додаток доступний лише iOS. Його можна завантажити безкоштовно, але також наявні вбудовані покупки. Так, за долар можна збільшити кількість передплатників вдвічі, купити тролів або «татуся-бота», який буде не смішно жартувати під кожним вашим дописом.

Botnet — це весела соцмережа для розваг, але якщо ви надаєте перевагу живому спілкуванню, то радимо прочитати наш матеріал — 5 способів затишно провести 14 лютого з другою половинкою❤️ Нова соцмережа Botnet — ви і сотні тисяч ботів, які хвалять вас та ставлять лайки 4💞 День закоханих: 5 способів затишно провести 14 лютого з другою половинкою.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: