fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚇 Меморіальний центр Голокосту ініціює перейменування станції «Дорогожичі» на «Бабин Яр»

🚇 Memoriaľnyj centr Golokostu inicijuje perejmenuvannja stanciї «Dorogožyči» na «Babyn Jar»
Станція метро «Дорогожичі» розташована на історичній території урочища Бабин Яр, що під час Другої світової війни стало місцем розстрілу понад 100 тисяч людей різного етнічного походження, але здебільшого євреїв та ромів.
Stancija metro «Dorogožyči» roztašovana na istoryčnij terytoriї uročyšča Babyn Jar, ščo pid čas Drugoї svitovoї vijny stalo miscem rozstrilu ponad 100 tysjač ljudej riznogo etničnogo pohodžennja, ale zdebiľšogo jevreїv ta romiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Меморіальний центр Голокосту Бабин Яр подав звернення на ім’я Київського міського голови Віталія Кличка про перейменування станції метро Дорогожичі на Бабин яр. Про це у Facebook повідомив керівник проєкта керівник меморіального центра Макс Яковер. Благодійний фонд здійснить усі витрати, повязані з перейменуванням. За перейменуванням станції повинен послідувати редизайн. Саме зі станції повинна розпочатися розповідь, яка триватиме у заповіднику та музеї . Макс Яковер. керівник проєкта меморіального центру Бабин Яр. ❓ Що за меморіальний центр Урочище Бабин Яр — це місцина в Києві, яка має жахливу історію. У часи Голодомору 1932-33 рр. там ховали людей, що померли з голоду. А під час Другої світової Бабин яр став місцем розстрілу понад 100 тисяч людей різного етнічного походження, але здебільшого євреїв та ромів. Також саме з Бабиним Яром пов’язана Куренівська трагедія, коли відходи цегляних заводів, якими вирішили заповнити яр для прокладення шляхів і облаштування парку, потекли на Куренівку — тоді загинуло понад 1,5 тис людей. Проєкт меморіального комплексу та музею представили у вересні. ❓ Як виглядатиме . Майбутній Центр Голокосту стане меморіалом нового покоління. Концепція проєкту побудована довкола сприйняття відвідувачів центру. Архітектурне рішення допомагає на фізичному рівні відчути небезпеку, яка оточувала жертв Голокосту під час тих трагічних подій. До основної експозиції, розташованої на 20 метрів нижче рівня землі, веде довгий, схожий на щілину, вхід. Його стіни врешті змикаються над відвідувачем. Це аналогія, з одного боку, шляху жертв Бабиного Яру до місця загибелі, а з іншого – спершу непомітного, але невпинного сліпого занурення суспільства у темряву насилля. Після того як відвідувач проходить основною експозицією, він повільно повертається у сповнений світлом простір. Цей демократичний простір є серцем меморіального центру та символізує майбутнє, що дає надію. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» подав звернення на ім’я Київського міського голови Віталія Кличка про перейменування станції метро «Дорогожичі» на «Бабин яр».

Про це у Facebook повідомив керівник проєкта керівник меморіального центра Макс Яковер.

Благодійний фонд здійснить усі витрати, пов’язані з перейменуванням.

Бабин Яр

За перейменуванням станції повинен послідувати редизайн. Саме зі станції повинна розпочатися розповідь, яка триватиме у заповіднику та музеї

Макс Яковер, керівник проєкта меморіального центру «Бабин Яр»

❓ Що за меморіальний центр

Урочище Бабин Яр — це місцина в Києві, яка має жахливу історію. У часи Голодомору 1932-33 рр. там ховали людей, що померли з голоду. А під час Другої світової Бабин яр став місцем розстрілу понад 100 тисяч людей різного етнічного походження, але здебільшого євреїв та ромів.

Також саме з Бабиним Яром пов’язана Куренівська трагедія, коли відходи цегляних заводів, якими вирішили заповнити яр для прокладення шляхів і облаштування парку, потекли на Куренівку — тоді загинуло понад 1,5 тис людей.

Бабин Яр

Проєкт меморіального комплексу та музею представили🚇 Меморіальний центр Голокосту ініціює перейменування станції «Дорогожичі» на «Бабин Яр» 1🔴 Обрали кращий проєкт меморіального центру «Бабин Яр»: як виглядає у вересні.

❓ Як виглядатиме 

Майбутній Центр Голокосту стане меморіалом нового покоління. Концепція проєкту побудована довкола сприйняття відвідувачів центру. Архітектурне рішення допомагає на фізичному рівні відчути небезпеку, яка оточувала жертв Голокосту під час тих трагічних подій. До основної експозиції, розташованої на 20 метрів нижче рівня землі, веде довгий, схожий на щілину, вхід. Його стіни врешті змикаються над відвідувачем.

Бабин ЯрЦе аналогія, з одного боку, шляху жертв Бабиного Яру до місця загибелі, а з іншого – спершу непомітного, але невпинного сліпого занурення суспільства у темряву насилля. Після того як відвідувач проходить основною експозицією, він повільно повертається у сповнений світлом простір. Цей демократичний простір є серцем меморіального центру та символізує майбутнє, що дає надію.

Бабин Яр

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: