fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💻 Українська студія MacPaw отримала iF Design Award за CleanMyMac X

💻 Ukraїnśka studija MacPaw otrymala iF Design Award za CleanMyMac X
CleanMyMac X став єдиним переможцем з України престижної нагороди дизайну цьогоріч.
CleanMyMac X stav jedynym peremožcem z Ukraїny prestyžnoї nagorody dyzajnu ćogorič.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що таке iF design award?. iF design award — це міжнародна нагорода в сфері дизайну, яку вручають в Німеччині з 1954 року. За відгуками професіоналів, це Ґреммі у світі дизайн-нагород.  Нагороду вручають за кращий промисловий, комунікаційний, концептуальний, інтер’єрний та архітектурний дизайн, а також дизайн упаковки та дизайн сервісу/UX. CleanMyMac X отримав нагороду у категорії Communication Design. Що відомо про програму?. Програма CleanMyMac X доступна лише на macOS. Вона видаляє непотрібні файли, такі як застарілий кеш, незавершені завантаження та некорисні мовні файли. За допомогою CleanMyMac X можна позбутися купи прихованого сміття в iTunes, Пошті, Фото та інших. За словами розробників, після використання програми ваш Mac буде працювати так само швидко, як в перший день. Розробила програму українська студія MacPaw.   Хто ще отримав нагороду? . Серед інших переможців iF Design Award у 2020 році — iPhone 11 Pro, iPad Pro, друге покоління Apple Pencil і смартфн Google Pixel 4. Про розробку програми. Над інтерфейсом CleanMyMac X працювала команда дизайнерів: Дмитро Новіков, Олександр Пронський, Олена Шикіна, Олександр Агєєв, Марина Гончар та Костянтин Осадчий.  Це велика гордість — отримати таку нагороду. Ми дійсно приділили багато уваги дизайну, взаємодії, навігації, анімації та саунд дизайну в програмі. Ми хотіли, аби утиліта для підтримки чистоти Мака була простою і приємною у використанні. Дмитро Новіков. Designer & Service Manager в MacPaw . Хто ще з українців отримував нагороду. Серед українських продуктів, які раніше отримували iF Design Award — гелікоптер Scout від конструкторського бюро Горизонт-12 та портативна Bluetooth-колонка aiia Ssssspeaker. iF Design Award — не перша нагорода в сфері дизайну для компанії MacPaw. У 2017 році Gemini 2 стала першою програмою для macOS, яка отримала Red Dot Award. Читайте також про застосунок Дія — держава в смартфоні вже доступна для всіх. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Що таке iF design award?

iF design award — це міжнародна нагорода в сфері дизайну, яку вручають в Німеччині з 1954 року. За відгуками професіоналів, це Ґреммі у світі дизайн-нагород. 

Нагороду вручають за кращий промисловий, комунікаційний, концептуальний, інтер’єрний та архітектурний дизайн, а також дизайн упаковки та дизайн сервісу/UX.

CleanMyMac X отримав нагороду у категорії Communication Design.

💻 Українська студія MacPaw отримала iF Design Award за CleanMyMac X 1

Що відомо про програму?

Програма CleanMyMac X доступна лише на macOS. Вона видаляє непотрібні файли, такі як застарілий кеш, незавершені завантаження та некорисні мовні файли. За допомогою CleanMyMac X можна позбутися купи прихованого сміття в iTunes, Пошті, Фото та інших. За словами розробників, після використання програми ваш Mac буде працювати так само швидко, як в перший день.

Розробила програму українська студія MacPaw.

💻 Українська студія MacPaw отримала iF Design Award за CleanMyMac X 2

 

Хто ще отримав нагороду? 

Серед інших переможців iF Design Award у 2020 році — iPhone 11 Pro, iPad Pro, друге покоління Apple Pencil і смартфн Google Pixel 4.

Про розробку програми

Над інтерфейсом CleanMyMac X працювала команда дизайнерів: Дмитро Новіков, Олександр Пронський, Олена Шикіна, Олександр Агєєв, Марина Гончар та Костянтин Осадчий. 

Це велика гордість — отримати таку нагороду. Ми дійсно приділили багато уваги дизайну, взаємодії, навігації, анімації та саунд дизайну в програмі. Ми хотіли, аби утиліта для підтримки чистоти Мака була простою і приємною у використанні

Дмитро Новіков, Designer & Service Manager в MacPaw

Хто ще з українців отримував нагороду

Серед українських продуктів, які раніше отримували iF Design Award — гелікоптер Scout від конструкторського бюро «Горизонт-12» та портативна Bluetooth-колонка aiia Ssssspeaker.

💻 Українська студія MacPaw отримала iF Design Award за CleanMyMac X 3

Гелікоптер Scout

💻 Українська студія MacPaw отримала iF Design Award за CleanMyMac X 4

Портативна Bluetooth колонка aiia Ssssspeaker.

iF Design Award — не перша нагорода в сфері дизайну для компанії MacPaw. У 2017 році Gemini 2 стала першою програмою для macOS, яка отримала Red Dot Award.

Читайте також про застосунок «Дія» — держава в смартфоні вже доступна💻 Українська студія MacPaw отримала iF Design Award за CleanMyMac X 5📱 Застосунок «Дія» став доступним для всіх. Як завантажити для всіх.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: