fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌎 CANactions School створили веб-платформу планування територій

🌎 CANactions School stvoryly veb-platformu planuvannja terytorij
Інтерактивна карта від CANactions School спрощує навігацію по сайту та дозволяє ознайомитись з напрацюваннями кожної окремої ОТГ або відфільтрувати всі громади за проєктами чи напрямками.
Interaktyvna karta vid CANactions School sproščuje navigaciju po sajtu ta dozvoljaje oznajomytyś z napracjuvannjamy kožnoї okremoї OTG abo vidfiľtruvaty vsi gromady za projektamy čy naprjamkamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  CANactions School створили онлайн-інструмент розробки просторових концепцій розвитку територій. На платформі зібрали каталог ідей та проєктних рішень, які були підготовлені в рамках розробки концепцій просторового розвитку для 30 українських ОТГ. Що корисного. За допомогою інструментів, на платформі можна провести комплексний аналіз території, виявити можливі сценарії розвитку та сформулювати бачення майбутнього громади. Інтерактивна карта спрощує навігацію по сайту та дозволяє ознайомитись з напрацюваннями кожної окремої ОТГ або відфільтрувати всі громади за проєктами чи напрямками. Крім цього, можна завантажити повний документ з концепцією розвитку громади або розробити власну концепцію розвитку за допомогою наявних інструментів. Для кого. Платформа буде корисна всім, хто залучений до питань містобудування, землекористування чи питань місцевого економічного розвитку територій. Презентація веб-платформи відбудеться 20 лютого. Вхід вільний за реєстрацією. Що буде. У рамках події команда CANactions School: представить просторову концепцію конкретної громади; покаже, як її застосовують в реальному житті; проведе дискусію за участі представників/ниць ОТГ. Читайте також про архітектурний конкурс Youth Competition 2020 від CANactions School: як взяти участь. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

CANactions School створили онлайн-інструмент розробки просторових концепцій розвитку територій.

На платформі зібрали каталог ідей та проєктних рішень, які були підготовлені в рамках розробки концепцій просторового розвитку для 30 українських ОТГ.

Що корисного

За допомогою інструментів, на платформі можна провести комплексний аналіз території, виявити можливі сценарії розвитку та сформулювати бачення майбутнього громади.

Інтерактивна карта спрощує навігацію по сайту та дозволяє ознайомитись з напрацюваннями кожної окремої ОТГ або відфільтрувати всі громади за проєктами чи напрямками.

🌎 CANactions School створили веб-платформу планування територій 1

Крім цього, можна завантажити повний документ з концепцією розвитку громади або розробити власну концепцію розвитку за допомогою наявних інструментів.

Для кого

Платформа буде корисна всім, хто залучений до питань містобудування, землекористування чи питань місцевого економічного розвитку територій.

Презентація веб-платформи відбудеться 20 лютого. Вхід вільний за реєстрацією.

Що буде

У рамках події команда CANactions School:

  • представить просторову концепцію конкретної громади;
  • покаже, як її застосовують в реальному житті;
  • проведе дискусію за участі представників/ниць ОТГ.

Читайте також про архітектурний конкурс Youth Competition 2020🌎 CANactions School створили веб-платформу планування територій 2🏢 Архітектурний конкурс Youth Competition 2020 від CANactions School: як взяти участь від CANactions School: як взяти участь.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: