fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Twitter маркуватиме фейкові фото та відео

📱 Twitter markuvatyme fejkovi foto ta video
У Twitter провели опитування і з'ясували, що, на думку користувачів, не вистачає соцмережі, щоб ефективно боротися з неправдивою інформацією. За результатами опитування в компанії ухвалили рішення маркувати фейки.
Twitter provely opytuvannja i z'jasuvaly, ščo, na dumku korystuvačiv, ne vystačaje socmereži, ščob efektyvno borotysja z nepravdyvoju informacijeju. Za rezuľtatamy opytuvannja v kompaniї uhvalyly rišennja markuvaty fejky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як проводили опитування. У ході опитування зібрали 6500 відповідей та провели консультації з групою експертів. Ось висновки, до яких дійшли у соцмережі: Twitter повинен давати більше інформації стосовно правдивості новин Фейкові новини мають бути марковані. Майже 9 з 10 людей хотіли б знати про фейковість новини, перш ніж твітнути її Якщо інформація може завдати шкоди, вона має бути видалена Twitter має видаляти твіти та блокувати акаунти, які регулярно постять фейкові новини Рішення проблеми. Компанія буде позначати твіти, які містять фейкові фото та відео, щоб допомогти людям визначити автентичність медіа та забезпечити додатковий захист. Як Twitter буде маркувати неправдиві новини:. Компанія буде перевіряти, чи був контент відредагований так, що істотно змінилася його структура, час, послідовність і склад Врахують також візуальну й слухову інформацію. Наприклад, нові відеокадри, накладений звук або змінені субтитри Перевірятимуть, чи були файли з зображенням реальної людини змодельовані або сфабриковані (deep fake) Враховуватимуть контекст. Наприклад, інформацію з профілю особи, яка запостила твіт Як це буде виглядати у Twitter?. На твіті буде позначка, яка попереджуватиме людей, перш нід вони ретвітнуть або вподобають допис. Також зменшать видимість твіту та приберуть його з рекомендацій. Twitter надаватиме додаткові пояснення щодо твіту, якщо вони є. https://twitter.com/TwitterSafety/status/1224799838895607809?s=20 Коли Twitter почне маркувати твіти?. Маркування твітів буде здійснюватися з 5 березня 2020 року. Компанія також наголошує на тому, що це буде непростим завданням, тож імовірність помилкового позначення твітів залишається. Читайте також про те, що запустився офіційний сайт про будівництво метро на Виноградар: фото та актуальні новини. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
05.02.2020,15:35
0
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

Як проводили опитування

У ході опитування зібрали 6500 відповідей та провели консультації з групою експертів. Ось висновки, до яких дійшли у соцмережі:

  1. Twitter повинен давати більше інформації стосовно правдивості новин
  2. Фейкові новини мають бути марковані. Майже 9 з 10 людей хотіли б знати про фейковість новини, перш ніж твітнути її
  3. Якщо інформація може завдати шкоди, вона має бути видалена
  4. Twitter має видаляти твіти та блокувати акаунти, які регулярно постять фейкові новини

Рішення проблеми

Компанія буде позначати твіти, які містять фейкові фото та відео, щоб допомогти людям визначити автентичність медіа та забезпечити додатковий захист.

Як Twitter буде маркувати неправдиві новини:

  1. Компанія буде перевіряти, чи був контент відредагований так, що істотно змінилася його структура, час, послідовність і склад
  2. Врахують також візуальну й слухову інформацію. Наприклад, нові відеокадри, накладений звук або змінені субтитри
  3. Перевірятимуть, чи були файли з зображенням реальної людини змодельовані або сфабриковані (deep fake)
  4. Враховуватимуть контекст. Наприклад, інформацію з профілю особи, яка запостила твіт

Як це буде виглядати у Twitter?

📱 Twitter маркуватиме фейкові фото та відео 1

На твіті буде позначка, яка попереджуватиме людей, перш нід вони ретвітнуть або вподобають допис. Також зменшать видимість твіту та приберуть його з рекомендацій.

Twitter надаватиме додаткові пояснення щодо твіту, якщо вони є.

Коли Twitter почне маркувати твіти?

Маркування твітів буде здійснюватися з 5 березня 2020 року. Компанія також наголошує на тому, що це буде непростим завданням, тож імовірність помилкового позначення твітів залишається.

Читайте також про те, що запустився офіційний сайт📱 Twitter маркуватиме фейкові фото та відео 2🚇 Запустився офіційний сайт про будівництво метро на Виноградар: фото та актуальні новини про будівництво метро на Виноградар: фото та актуальні новини.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Теґи: Twitter, безпека

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: