fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💕 Amazon Dating — дивіться пародійний сайт, де можна замовити другу половинку з доставкою

💕 Amazon Dating — dyviťsja parodijnyj sajt, de možna zamovyty drugu polovynku z dostavkoju
П'ять дизайнерів з Нью-Йорка створили сайт Amazon Dating — він пропонує познайомитися з людьми за прийнятну ціну з безкоштовною доставкою за годину. Це жарт.
P'jať dyzajneriv z Nju-Jorka stvoryly sajt Amazon Dating — vin proponuje poznajomytysja z ljuďmy za pryjnjatnu cinu z bezkoštovnoju dostavkoju za godynu. Ce žart.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що за сайт?. Amazon Dating — жартівливий сайт знайомств, який копіює інтерфейс глобальної платформи для онлайн-торгівлі Amazon. На сайті можна побачити анкети різних людей з фото, віком, ціною, відгуками покупців та іншими параметрами. Наприклад, ось анкета Джеремайі: Йому 27 років, він дружить зі всіма своїми колишніми та приємний хлопець, за власною думкою. Його рейтинг — 2/5 зірочок, адже він погано всотується. Відгуки завантажуються зі справжнього Amazon, з коментарів під реальними товарами. Знайомство з доставкою коштує $79.99. Можливе повернення товару. А що там ще є. На сайті є розділ Your Last Relationship (Ваші останні стосунки), який веде на кліп Брітні Спірс — Toxic на ютубі. https://youtu.be/LOZuxwVk7TU А в розділі Help (Допомога) міститься посилання на статтю How To Unhook a Bra (Як розстебнути ліфчик). Рекомендуємо дослідити весь сайт, там багато класних відсилань та неочевидних жартів. І навіщо це все. Керівниця проєкту, режисерка та художниця Ені Акопян, у своєму твіттері зазначила, що на створення Amazon Dating її з друзями, дизайнерами Сюзі Шин, Морґан Ґрюєр та Паскалем Де Сілва і Джейкобом Біхані з Thinko, її надихнули сучасні застосунки для знайомств на кшталт Tinder. https://twitter.com/aniacopian/status/1224760570374524929 І дійсно, хоча Amazon Dating і був створений як веселий жарт, напис Best Seller на профілі живої людини наштовхує на думки про те, наскільки дистопічним світ стає під впливом технологій. Чи є сайт реальним способом познайомитися?. Ні. Так само, напевно, важливо зазначити, що він жодним чином не повязаний з реальним Amazon. Проте, ви можете завести власний профіль на сайті. Для цього вам потрібно заповнити анкету, після чого творці Amazon Dating обіцяють сконтактувати з вами, якщо ваш профіль підійде для публікації. Спробуйте також User Inyerface — симулятор найгіршого інтерфейсу з можливих. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Що за сайт?

Amazon Dating — жартівливий сайт знайомств, який копіює інтерфейс глобальної платформи для онлайн-торгівлі Amazon.

На сайті можна побачити анкети різних людей з фото, віком, ціною, відгуками «покупців» та іншими параметрами. Наприклад, ось анкета Джеремайі:

💕 Amazon Dating — дивіться пародійний сайт, де можна замовити другу половинку з доставкою 1

тап на картинку, щоб побачити більше

Йому 27 років, він дружить зі всіма своїми колишніми та «приємний хлопець», за власною думкою. Його рейтинг — 2/5 зірочок, адже він «погано всотується». Відгуки завантажуються зі справжнього Amazon, з коментарів під реальними товарами.

Знайомство з доставкою коштує $79.99. Можливе повернення «товару».

А що там ще є

На сайті є розділ Your Last Relationship («Ваші останні стосунки»), який веде на кліп Брітні Спірс — Toxic на ютубі.

А в розділі Help («Допомога») міститься посилання на статтю How To Unhook a Bra («Як розстебнути ліфчик»). Рекомендуємо дослідити весь сайт, там багато класних відсилань та неочевидних жартів.

І навіщо це все

Керівниця проєкту, режисерка та художниця Ені Акопян, у своєму твіттері зазначила, що на створення Amazon Dating її з друзями, дизайнерами Сюзі Шин, Морґан Ґрюєр та Паскалем Де Сілва і Джейкобом Біхані з Thinko, її надихнули сучасні застосунки для знайомств на кшталт Tinder.

І дійсно, хоча Amazon Dating і був створений як веселий жарт, напис Best Seller на профілі живої людини наштовхує на думки про те, наскільки дистопічним світ стає під впливом технологій.

Чи є сайт реальним способом познайомитися?

Ні. Так само, напевно, важливо зазначити, що він жодним чином не пов’язаний з реальним Amazon. Проте, ви можете завести власний профіль на сайті. Для цього вам потрібно заповнити анкету, після чого творці Amazon Dating обіцяють сконтактувати з вами, якщо ваш профіль підійде для публікації.

Спробуйте також User Inyerface💕 Amazon Dating — дивіться пародійний сайт, де можна замовити другу половинку з доставкою 2🤬 Спробуйте User Inyerface — симулятор найгіршого можливого інтерфейсу — симулятор найгіршого інтерфейсу з можливих.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Теґи: Amazon, сервіс

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: