fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚇 Запустився офіційний сайт про будівництво метро на Виноградар: фото та актуальні новини

🚇 Zapustyvsja oficijnyj sajt pro budivnyctvo metro na Vynogradar: foto ta aktuaľni novyny
На сайті «Метро на Виноградар» публікуватимуть актуальні новини з будівельних майданчиків та робитимуть регулярні фоторепортажі робіт на ділянках.
Na sajti «Metro na Vynogradar» publikuvatymuť aktuaľni novyny z budiveľnyh majdančykiv ta robytymuť reguljarni fotoreportaži robit na diljankah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Почав працювати офіційний сайт, присвячений будівництву метро на Виноградар. Про це повідомляє пресслужба компанії Київметробуд. Що можна дізнатися на сайті. На сайті публікуватимуть актуальні новини з будівельних майданчиків та робитимуть регулярні фоторепортажі робіт на ділянках. Крім цього, доступна інформація про компанію Київметробуд, яка здійснює будівництво метро, а також — про способи будівництва, що застосовують працівники. Наразі сайт перебуває на стадії наповнення. Про будівництво. За повідомленнями на сайті, будівництво двох нових станцій Сирецько-Печерської лінії метрополітену на Виноградар (Мостицької та Проспект Правди) триває за графіком. Як виглядатимуть. Станція Мостицька буде знаходитись неподалік кінцевої зупинки тролейбуса №5. Колійні стіни пофарбують у зелений, а підлогу вкриють гранітними плитами. На станції також облаштують шумозахисні екрани і панелі. Вихід зі станції Мостицька зроблять незвичним: за проектом, на даху облаштують газон, продовжуючи тему зеленого кольору. На станції Проспект Правди архітектори хочуть встановити жовті металеві панелі. Причина проста: жовтий — колір сонця та радості. Також на станції встановлять скляні панелі замість бетонних, які зазвичай використовують при побудові метро. Таким чином можна буде розглядати з чого складається станція. Читайте також про те, що 10 станцій у київському метро підключать до 4G на початку 2020 року. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Почав працювати офіційний сайт, присвячений будівництву метро на Виноградар.

Про це повідомляє пресслужба компанії «Київметробуд».

Що можна дізнатися на сайті

На сайті публікуватимуть актуальні новини з будівельних майданчиків та робитимуть регулярні фоторепортажі робіт на ділянках.

Крім цього, доступна інформація про компанію «Київметробуд», яка здійснює будівництво метро, а також — про способи будівництва, що застосовують працівники.

Наразі сайт перебуває на стадії наповнення.

🚇 Запустився офіційний сайт про будівництво метро на Виноградар: фото та актуальні новини 1

Про будівництво

За повідомленнями на сайті, будівництво двох нових станцій Сирецько-Печерської лінії метрополітену на Виноградар («Мостицької» та «Проспект Правди») триває за графіком.

Як виглядатимуть

Станція «Мостицька» буде знаходитись неподалік кінцевої зупинки тролейбуса №5. Колійні стіни пофарбують у зелений, а підлогу вкриють гранітними плитами. На станції також облаштують шумозахисні екрани і панелі.

Вихід зі станції «Мостицька» зроблять незвичним: за проектом, на даху облаштують газон, продовжуючи тему зеленого кольору.

01/ 02

На станції «Проспект Правди» архітектори хочуть встановити жовті металеві панелі. Причина проста: жовтий — колір сонця та радості.

Також на станції встановлять скляні панелі замість бетонних, які зазвичай використовують при побудові метро. Таким чином можна буде розглядати з чого складається станція.

01/ 02

Читайте також про те, що 10 станцій у київському метро підключать🚇 Запустився офіційний сайт про будівництво метро на Виноградар: фото та актуальні новини 2🚇 4G у київському метро: 10 станцій підключать на початку 2020 року до 4G на початку 2020 року.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: