fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏢 Архітектурний конкурс Youth Competition 2020 від CANactions School: як взяти участь

🏢 Arhitekturnyj konkurs Youth Competition 2020 vid CANactions School: jak vzjaty učasť
Переможець Youth Competition 2020 отримає безкоштовне навчання у магістратурі Dessau Institute of Architecture у Німеччині. Реєстрація учасників вже триває
Peremožeć Youth Competition 2020 otrymaje bezkoštovne navčannja u magistraturi Dessau Institute of Architecture u Nimeččyni. Rejestracija učasnykiv vže tryvaje
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хто може взяти участь. Взяти участь можуть студенти та випускники українських вишів за фахом Архітектор віком 35 років. На момент подачі проєкту учасник має бути, щонайменше, бакалавром. Кожен учасник може надіслати необмежену кількість проектів на будь-яку тематику. Участь безкоштовна. Про конкурс. Конкурс молодих архітекторів України Youth Competition був заснований у 2009 році CANactions разом із німецьким Інститутом архітектури (DIA). Учасники конкурсу можуть отримати кваліфікаційний рівень магістра в DIA на пільгових умовах. Крім цього, фіналісти конкурсу отримують спеціальні відзнаки та нагороди від партнерів. Як взяти участь у конкурсі. Заявку можна подати на сайті конкурсу до 9 березня. За місяць, 10 квітня, відберуть 10 учасників, які пройдуть до другого етапу та представлять власні проєкти під час Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2020, який відбудеться 15-16 травня. Тоді ж визначать переможця конкурсу. Які винагороди отримають переможці. безкоштовне навчання у магістратурі Dessau Institute of Architecture (DIA, Німеччина); участь у міжнародній освітній програмі CANactions School 2020/2021 поза основним конкурсом; публікація проєкту переможця на сайті ArchDaily; участь у складі української команди у двотижневій Європейській Архітектурній Студентській Асамблеї EASA Apathy 2020 в Естонії. Реєстрація учасників відкрита за посиланням. Детальна інформація та умови участі у конкурсі на офіційному сайті. Читайте також про конкурс молодих митців OBJECTS ART PRIZE 2020: Open Call. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Хто може взяти участь

Взяти участь можуть студенти та випускники українських вишів за фахом «Архітектор» віком 35 років. На момент подачі проєкту учасник має бути, щонайменше, бакалавром.

Кожен учасник може надіслати необмежену кількість проектів на будь-яку тематику. Участь безкоштовна.

Про конкурс

Конкурс молодих архітекторів України Youth Competition був заснований у 2009 році CANactions разом із німецьким Інститутом архітектури (DIA). Учасники конкурсу можуть отримати кваліфікаційний рівень магістра в DIA на пільгових умовах. Крім цього, фіналісти конкурсу отримують спеціальні відзнаки та нагороди від партнерів.

🏢 Архітектурний конкурс Youth Competition 2020 від CANactions School: як взяти участь 1

Як взяти участь у конкурсі

Заявку можна подати на сайті конкурсу до 9 березня. За місяць, 10 квітня, відберуть 10 учасників, які пройдуть до другого етапу та представлять власні проєкти під час Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2020, який відбудеться 15-16 травня. Тоді ж визначать переможця конкурсу.

Які винагороди отримають переможці

  • безкоштовне навчання у магістратурі Dessau Institute of Architecture (DIA, Німеччина);
  • участь у міжнародній освітній програмі CANactions School 2020/2021 поза основним конкурсом;
  • публікація проєкту переможця на сайті ArchDaily;
  • участь у складі української команди у двотижневій Європейській Архітектурній Студентській Асамблеї EASA Apathy 2020 в Естонії.

Реєстрація учасників відкрита за посиланням.

Детальна інформація та умови участі у конкурсі на офіційному сайті.

Читайте також про конкурс молодих митців🏢 Архітектурний конкурс Youth Competition 2020 від CANactions School: як взяти участь 2🎨 Конкурс молодих митців OBJECTS ART PRIZE 2020: Open Call OBJECTS ART PRIZE 2020: Open Call.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: