fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📊 Організація економічного співробітництва підвищила рейтинг України

📊 Organizacija ekonomičnogo spivrobitnyctva pidvyščyla rejtyng Ukraїny
Про це на Facebook повідомив торговельний представник України Тарас Качка, із посиланням на дослідження з оцінки кредитних ризиків у OECD.
Pro ce na Facebook povidomyv torgoveľnyj predstavnyk Ukraїny Taras Kačka, iz posylannjam na doslidžennja z ocinky kredytnyh ryzykiv u OECD.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Організація економічного співробітництва і розвитку (OECD) поліпшила рейтинг України за кредитним ризиком, перевівши її з сьомої до шостої групи.  Що це за рейтинг?. У дослідженні ОЕСР кредитний ризик країни оцінюється на основі даних МВФ та Світового банку щодо фінансової та економічної ситуації країн і даних про платежі страхових компаній країн-учасниць ОЕСР.  Країни класифікуються за сімома категоріям ризику, де у сьомій категорії представлені країни з найвищим рівнем територіального ризику, а в першій — країни з мінімальним рівнем ризику. Про що свідчить поліпшення позиції України?. Всі ризики, пов’язані з Україною і українськими компаніями, стають меншими. Це означає меншу вартість страхування, менші ставки кредитів, більші терміни та ліміти кредитних ліній. Тарас Качка. заступник міністра розвитку економіки, торговий представник України. Яку позицію у рейтингу займають інші країни? . За рівнем оцінки країнових ризиків Україна опинилася в одній групі з Білоруссю, Грузією, Вірменією, Угандою, Шрі-Ланкою, Нігерією і Монголією. Крім України в шосту групу переведено Косово, з 5-ї до 4-ї — Сербію. Таким країнам, як Швеція чи Швейцарія оцінку не присвоїли, що означає відсутність кредитних ризиків. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Організація економічного співробітництва і розвитку (OECD) поліпшила рейтинг України за кредитним ризиком, перевівши її з сьомої до шостої групи. 

Що це за рейтинг?

У дослідженні ОЕСР кредитний ризик країни оцінюється на основі даних МВФ та Світового банку щодо фінансової та економічної ситуації країн і даних про платежі страхових компаній країн-учасниць ОЕСР. 

Країни класифікуються за сімома категоріям ризику, де у сьомій категорії представлені країни з найвищим рівнем територіального ризику, а в першій — країни з мінімальним рівнем ризику.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Про що свідчить поліпшення позиції України?

Всі ризики, пов’язані з Україною і українськими компаніями, стають меншими. Це означає меншу вартість страхування, менші ставки кредитів, більші терміни та ліміти кредитних ліній

Тарас Качка, заступник міністра розвитку економіки, торговий представник України

Яку позицію у рейтингу займають інші країни? 

За рівнем оцінки країнових ризиків Україна опинилася в одній групі з Білоруссю, Грузією, Вірменією, Угандою, Шрі-Ланкою, Нігерією і Монголією.

Крім України в шосту групу переведено Косово, з 5-ї до 4-ї — Сербію.

Таким країнам, як Швеція чи Швейцарія оцінку не присвоїли, що означає відсутність кредитних ризиків.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: