fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔭 Отримано найдетальніший знімок сонця (фото+відео)

🔭 Otrymano najdetaľnišyj znimok soncja (foto+video)
Ці фото є найбільш деталізованими з тих, що наразі можливо отримати з поверхні землі.
Ci foto je najbiľš detalizovanymy z tyh, ščo narazi možlyvo otrymaty z poverhni zemli.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нещодавно були оприлюднені перші знімки сонця, зроблені спеціалізованим телескопом імені Даніеля К. Інуе. На знімку зафіксовано турбулентну плазму, що покриває всю сонячну поверхню. Кожна з структур, які можна розгледіти на фото, за площею близька за розмірами до України. https://twitter.com/NSF/status/1222609934698893312 Телескоп, побудований сонячною обсерваторією Національного наукового фонді США і розташований на Гавайському острові Мауі, є найбільшим пристроєм такого типу. Оснащення 4-х метровим дзеркалом, поєднання позаосної конструкції для зменшення розсіяного світла та рівномірної поляриметрії дають йому можливість виявляти вричі менші деталі, ніж можливо було до цього. Як допоможе ця інформація. Очікується, що спостереження за змінами відбитків атомів та іонів, що доступні звдяки спектрокопічним можливостям пристрою допоможуть прояснити природу динамічної поведінки Сонця. Завдяки новому телескопу можна вимірювати коронку сонця не очікуючи спеціальних умов. Раніше, дослідникам доводилося чекати повного сонячного затемнення, щоб вивчати його зовнішню атмоферу — корони, де зазвичай розпочинаються сонячні бурі. Це важливо, адже магнітні збурення здатні впливати не тільки на самопочуття, а й на супутникові системи зв’язку, такі як GPS, повітряні сполучення та навіть на наземні електроенергетичні мережі. Читайте також про конкурс молодих митців OBJECTS ART PRISE та як податися. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Нещодавно були оприлюднені перші знімки сонця, зроблені спеціалізованим телескопом імені Даніеля К. Інуе. На знімку зафіксовано турбулентну плазму, що покриває всю сонячну поверхню.

🔭 Отримано найдетальніший знімок сонця (фото+відео) 1Кожна з структур, які можна розгледіти на фото, за площею близька за розмірами до України.

Телескоп, побудований сонячною обсерваторією Національного наукового фонді США і розташований на Гавайському острові Мауі, є найбільшим пристроєм такого типу. Оснащення 4-х метровим дзеркалом, поєднання позаосної конструкції для зменшення розсіяного світла та рівномірної поляриметрії дають йому можливість виявляти вричі менші деталі, ніж можливо було до цього.

🔭 Отримано найдетальніший знімок сонця (фото+відео) 2

                   Телескопом імені Даніеля К. Інуе, Гаваї, Мауі

Як допоможе ця інформація

Очікується, що спостереження за змінами відбитків атомів та іонів, що доступні звдяки спектрокопічним можливостям пристрою допоможуть прояснити природу динамічної поведінки Сонця.

Завдяки новому телескопу можна вимірювати коронку сонця не очікуючи спеціальних умов. Раніше, дослідникам доводилося чекати повного сонячного затемнення, щоб вивчати його зовнішню атмоферу — корони, де зазвичай розпочинаються сонячні бурі.

Це важливо, адже магнітні збурення здатні впливати не тільки на самопочуття, а й на супутникові системи зв’язку, такі як GPS, повітряні сполучення та навіть на наземні електроенергетичні мережі.

Читайте також про конкурс молодих митців OBJECTS ART PRISE та як податися🔭 Отримано найдетальніший знімок сонця (фото+відео) 3🎨 Конкурс молодих митців OBJECTS ART PRIZE 2020: Open Call.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: