fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 У Євросоюзі запровадять єдиний роз’єм для зарядки гаджетів — чи вплине це на Україну

📱 U Jevrosojuzi zaprovadjať jedynyj roz'jem dlja zarjadky gadžetiv — čy vplyne ce na Ukraїnu
За ініциативу щодо запровадженя єдиного стандарту зарядки мобільних пристроїв на території Євросоюзу проголосувала більшість депутатів Європарламенту.
Za inicyatyvu ščodo zaprovadženja jedynogo standartu zarjadky mobiľnyh prystroїv na terytoriї Jevrosojuzu progolosuvala biľšisť deputativ Jevroparlamentu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  І що тепер. Єврокомісія має розробити новий регламент до липня цього року. Наразі не відомо, яким буде універсальний стандарт. Але ймовірно, ним стане USB-С, адже саме його використовують на більшості сучасних смартфонів Android та деяких пристроях Apple. Єврокомісія вже понад 10 років намагалася запровадити єдиний розєм для гаджетів, оскільки передбачається, що це допоможе значно змешити кількість сміття, що виникає через постійні зміни кабелів. Як повідомляє BBC, наразі обсяг викидів оцінюють у понад 51 тисячу тонн на рік. Як реагують виробники. В Apple упевнені, що обовязковий перехід на єдиний метод зарядки також призведе до забруднення навколишнього середовища — велика кількість зарядних пристроїв одночасно виявиться непотрібною. Крім цього, на думку компанії, рішення Євросоюзу суттєво сповільнить впровадження іновацій у галузі. Як це вплине на Україну. Оскільки Україна поки що не є членом ЄС, це не стосуватиметься нас безпосередньо. Проте, через те, що європейський ринок є дуже великим, щоб від нього взагалі відмовлятися, виробникам було легше стандартизувати виробництво під європейський стандарт глобально, аніж розробляти окремі моделі для країн ЄС та інших країн. Тож, на українському ринку стандартизація фактично теж відбудеться. Дивіться також найдетальніший знімок сонця. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

І що тепер

Єврокомісія має розробити новий регламент до липня цього року. Наразі не відомо, яким буде універсальний стандарт. Але ймовірно, ним стане USB-С, адже саме його використовують на більшості сучасних смартфонів Android та деяких пристроях Apple.

Єврокомісія вже понад 10 років намагалася запровадити єдиний роз’єм для гаджетів, оскільки передбачається, що це допоможе значно змешити кількість сміття, що виникає через постійні зміни кабелів. Як повідомляє BBC, наразі обсяг викидів оцінюють у понад 51 тисячу тонн на рік.

Як реагують виробники

В Apple упевнені, що обов’язковий перехід на єдиний метод зарядки також призведе до забруднення навколишнього середовища — велика кількість зарядних пристроїв одночасно виявиться непотрібною. Крім цього, на думку компанії, рішення Євросоюзу суттєво сповільнить впровадження іновацій у галузі.

Як це вплине на Україну

Оскільки Україна поки що не є членом ЄС, це не стосуватиметься нас безпосередньо. Проте, через те, що європейський ринок є дуже великим, щоб від нього взагалі відмовлятися, виробникам було легше стандартизувати виробництво під європейський стандарт глобально, аніж розробляти окремі моделі для країн ЄС та інших країн. Тож, на українському ринку стандартизація фактично теж відбудеться.

Дивіться також найдетальніший знімок сонця📱 У Євросоюзі запровадять єдиний роз'єм для зарядки гаджетів — чи вплине це на Україну 1🔭 Отримано найдетальніший знімок сонця (фото+відео).

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: