fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📚 Всеукраїнська акція #ЖивіПисьменники — залучити учнів до вивчення української літератури

📚 Vseukraїnśka akcija #ŽyviPyśmennyky — zalučyty učniv do vyvčennja ukraїnśkoї literatury
Серія відео — це інтерв’ю зі сучасними письменниками, які презентують всю Україну від Луганщини до Закарпаття, пропонують сучасні сюжети, розповідають цікаві факти про творчість, читання, ігри зі словами.
Serija video — ce interv’ju zi sučasnymy pyśmennykamy, jaki prezentujuť vsju Ukraїnu vid Luganščyny do Zakarpattja, proponujuť sučasni sjužety, rozpovidajuť cikavi fakty pro tvorčisť, čytannja, igry zi slovamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Всеукраїнська акція #ЖивіПисьменники має залучити учнів до вивчення української літератури. Експерти створили серію матеріалів для роботи з сучасною українською дитячою літературою. Їх можна використати у навчальному процесі та у позакласній роботі. Це відеоролики про українських дитячих письменників, які входять в оновлену шкільну програму, методички та презентації з розробками елементів уроку. Що розкажуть. Відео — це інтерв’ю зі сучасними письменниками, які презентують всю Україну від Луганщини до Закарпаття, пропонують сучасні сюжети, розповідають цікаві факти про творчість, читання, ігри зі словами. На Youtube-каналі Інституту книги вже опублікували перше відео акції #ЖивіПисьменники. https://www.youtube.com/watch?v=o9uIsaOM0sU&fbclid=IwAR2N06k9rfHVD4e-7nj6U71Gv8YV5H-CalXoJojM1zRjTYVRyFOelNUlH44 Які письменники беруть участь. Щосереди на Youtube-каналі Інституту книги з’являтиметься нове відео #ЖивихПисьменників. Загалом у першому сезоні учні початкової школи зможуть познайомитись з 10 письменниками: Галина Ткачук, Володимир Рутківський, Мар’яна Савка, Сашко Дерманський, Леся Воронина, Іван Андрусяк, Галина Малик, Григорій Фалькович, Таня Стус, Галина Вдовиченко. Читайте також про те, що Мінцифра запустила онлайн-платформу з цифрової грамотності. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Всеукраїнська акція #ЖивіПисьменники має залучити учнів до вивчення української літератури.

Експерти створили серію матеріалів для роботи з сучасною українською дитячою літературою. Їх можна використати у навчальному процесі та у позакласній роботі.

Це відеоролики про українських дитячих письменників, які входять в оновлену шкільну програму, методички та презентації з розробками елементів уроку.

Що розкажуть

Відео — це інтерв’ю зі сучасними письменниками, які презентують всю Україну від Луганщини до Закарпаття, пропонують сучасні сюжети, розповідають цікаві факти про творчість, читання, ігри зі словами.

На Youtube-каналі Інституту книги вже опублікували перше відео акції #ЖивіПисьменники.

Які письменники беруть участь

Щосереди на Youtube-каналі Інституту книги з’являтиметься нове відео #ЖивихПисьменників. Загалом у першому сезоні учні початкової школи зможуть познайомитись з 10 письменниками: Галина Ткачук, Володимир Рутківський, Мар’яна Савка, Сашко Дерманський, Леся Воронина, Іван Андрусяк, Галина Малик, Григорій Фалькович, Таня Стус, Галина Вдовиченко.

Читайте також про те, що Мінцифра запустила📚 Всеукраїнська акція #ЖивіПисьменники — залучити учнів до вивчення української літератури 1📱 «Дія. Цифрова освіта»: Мінцифра запустила онлайн-платформу з цифрової грамотності онлайн-платформу з цифрової грамотності.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: