fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛣️ В Україні запровадять автоматичну фіксацію порушень на дорогах з березня

🛣️ V Ukraїni zaprovadjať avtomatyčnu fiksaciju porušeń na dorogah z bereznja
Також цього року уряд реалізує проєкт підвищення безпеки доріг у Києві, Одесі, Харкові, Кам’янці-Подільському, Дніпрі та Львові. Він передбачає засоби для заспокоєння руху біля шкіл, велодоріжки, пішохідні переходи тощо.
Takož ćogo roku urjad realizuje projekt pidvyščennja bezpeky dorig u Kyjevi, Odesi, Harkovi, Kam’janci-Podiľśkomu, Dnipri ta Lvovi. Vin peredbačaje zasoby dlja zaspokojennja ruhu bilja škil, velodorižky, pišohidni perehody toščo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні у березні запустять систему автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Поки вона працюватиме у тестовому режимі. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Що відомо. За його словами, вже придбали центр автоматизованої обробки даних, програмне забезпечення та 30 комплексів автоматичної фіксації порушень. Загалом, впродовж цього року на дорогах України встановлять 250 комплексів. Підвищення безпеки на дорогах. Також цього року уряд реалізує проєкт підвищення безпеки доріг у Києві, Одесі, Харкові, Кам’янці-Подільському, Дніпрі та Львові. Він передбачає засоби для заспокоєння руху біля шкіл, велодоріжки, пішохідні переходи тощо. Проєкт фінансується містами спільно з ЄІБ та ЄБРР на загальну суму €177 млн. ЄІБ і ЄБРР виділяють по €75 млн, ще €27 млн — власні кошти міст. Читайте також про те, що у Києві хочуть ввести добові квитки у транспорті та скасувати проїзні на різні види. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

В Україні у березні запустять систему автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Поки вона працюватиме у тестовому режимі.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Що відомо

За його словами, вже придбали центр автоматизованої обробки даних, програмне забезпечення та 30 комплексів автоматичної фіксації порушень.

Загалом, впродовж цього року на дорогах України встановлять 250 комплексів.

дорога

Підвищення безпеки на дорогах

Також цього року уряд реалізує проєкт підвищення безпеки доріг у Києві, Одесі, Харкові, Кам’янці-Подільському, Дніпрі та Львові. Він передбачає засоби для заспокоєння руху біля шкіл, велодоріжки, пішохідні переходи тощо.

Проєкт фінансується містами спільно з ЄІБ та ЄБРР на загальну суму €177 млн. ЄІБ і ЄБРР виділяють по €75 млн, ще €27 млн — власні кошти міст.

Читайте також про те, що у Києві хочуть🛣️ В Україні запровадять автоматичну фіксацію порушень на дорогах з березня 1🚎 У Києві хочуть ввести добові квитки у транспорті та скасувати проїзні на різні види ввести добові квитки у транспорті та скасувати проїзні на різні види.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: