fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 НБУ знизив облікову ставку до 11% — як це вплине на кредити

💸 NBU znyzyv oblikovu stavku do 11% — jak ce vplyne na kredyty
Облікова ставка — це відсоток, під який НБУ дає кредити банкам. Зниження ставки вплине на полегшення ведення бізнесу в Україні, а також українці зможуть брати кредити під нижчий відсоток, збільшивши таким чином кількість покупок
Oblikova stavka — ce vidsotok, pid jakyj NBU daje kredyty bankam. Znyžennja stavky vplyne na polegšennja vedennja biznesu v Ukraїni, a takož ukraїnci zmožuť braty kredyty pid nyžčyj vidsotok, zbiľšyvšy takym čynom kiľkisť pokupok
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  НБУ знизив облікову ставку до 11% річних з 31 січня 2020 року задля забезпечення інфляції на рівні 5%. Нагадаємо, у 2019 році інфляція сповільнилася до 4,1%, а облікову ставку знизили до 13,5% річних. Як це вплине на кредити. Облікова ставка — це відсоток, під який НБУ дає кредити банкам. Це означає, що банки можуть надавати громадянам кредити під відсоток, який не нижче облікової ставки. Відтепер українці зможуть брати кредити під нижчий відсоток, збільшивши таким чином кількість покупок. Також це вплине на полегшення ведення бізнесу в Україні. Компанії зможуть брати кредити та розвиватися. Облікова ставка. За допомогою облікової ставки, НБУ має змогу керувати інфляцією. Підвищення ставки призводить до зменшення витрат серед українців та уповільнення зростання цін. Очікується, що найбільше облікова ставка знизиться впродовж першого півріччя поточного року. Загалом, НБУ прогнозує зниження облікової ставки до 7% на кінець 2020 року. Читайте також про те, що НБУ заборонив ФОП витрачати кошти з підприємницьких рахунків на власні потреби.
Реклама 👇 Замовити

НБУ знизив облікову ставку до 11% річних з 31 січня 2020 року задля забезпечення інфляції на рівні 5%.

Нагадаємо, у 2019 році інфляція сповільнилася до 4,1%, а облікову ставку знизили💸 НБУ знизив облікову ставку до 11% — як це вплине на кредити 1💸 НБУ знизив облікову ставку до 13,5% річних — як вплине на кредити до 13,5% річних.

Як це вплине на кредити

Облікова ставка — це відсоток, під який НБУ дає кредити банкам. Це означає, що банки можуть надавати громадянам кредити під відсоток, який не нижче облікової ставки.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

НБУ

Відтепер українці зможуть брати кредити під нижчий відсоток, збільшивши таким чином кількість покупок. Також це вплине на полегшення ведення бізнесу в Україні. Компанії зможуть брати кредити та розвиватися.

НБУ

Облікова ставка

За допомогою облікової ставки, НБУ має змогу керувати інфляцією. Підвищення ставки призводить до зменшення витрат серед українців та уповільнення зростання цін.

Очікується, що найбільше облікова ставка знизиться впродовж першого півріччя поточного року. Загалом, НБУ прогнозує зниження облікової ставки до 7% на кінець 2020 року.

Читайте також про те, що НБУ заборонив💸 НБУ знизив облікову ставку до 11% — як це вплине на кредити 2🤑 НБУ заборонив ФОП витрачати кошти з підприємницьких рахунків на власні потреби ФОП витрачати кошти з підприємницьких рахунків на власні потреби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: