fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎨 Меценати подарують NAMU 222 роботи Федора Кричевського

🎨 Mecenaty podarujuť NAMU 222 roboty Fedora Kryčevśkogo
У фондах NAMU наразі знаходяться 35 одиниць графіки, 55 живописних робіт, архів художника і навіть мольберт Кричевського.
U fondah NAMU narazi znahodjaťsja 35 odynyć grafiky, 55 žyvopysnyh robit, arhiv hudožnyka i naviť moľbert Kryčevśkogo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Меценати передадуть Національному художньому музеї України цінну колекцію графіки видатного українського художника Федора Кричевського. Про художника. Федір Кричевський (1879-1947) — перший ректор Української академії мистецтв, один з найважливіших українських художників ХХ століття. У фондах NAMU знаходяться 35 одиниць графіки, 55 живописних робіт, архів художника і навіть мольберт Кричевського. Про збірку. Завдяки меценатам збірка музею поповниться ще 222 графічними роботами майстра з приватної колекції Ольги Гершуні, чия родина отримала архів художника від його вдови, Наталії Павлівни Кричевської. Вперше в українській практиці меценати не просто передають музею один, кілька чи кільканадцять творів, а також дбають про подальше життя колекції, її дослідження, видання монографії за результатами дослідження. Передача відбудеться 1 лютого о 16:00 у Національному художньому музеї України. Читайте також про те, що на Такфлікс вийде фільм Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго Надії Парфан. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Меценати передадуть Національному художньому музеї України цінну колекцію графіки видатного українського художника Федора Кричевського.

Про художника

Федір Кричевський (1879-1947) — перший ректор Української академії мистецтв, один з найважливіших українських художників ХХ століття. У фондах NAMU знаходяться 35 одиниць графіки, 55 живописних робіт, архів художника і навіть мольберт Кричевського.

NAMU

Про збірку

Завдяки меценатам збірка музею поповниться ще 222 графічними роботами майстра з приватної колекції Ольги Гершуні, чия родина отримала архів художника від його вдови, Наталії Павлівни Кричевської. Вперше в українській практиці меценати не просто передають музею один, кілька чи кільканадцять творів, а також дбають про подальше життя колекції, її дослідження, видання монографії за результатами дослідження.

NAMU

Передача відбудеться 1 лютого о 16:00 у Національному художньому музеї України.

Читайте також про те, що на «Такфлікс» вийде🎨 Меценати подарують NAMU 222 роботи Федора Кричевського 1🎤 На «Такфлікс» вийде фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» Надії Парфан фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» Надії Парфан.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: