fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 Мінцифра пропонує ввести IP-Box — пільгове оподаткування для креативних галузей

💰 Mincyfra proponuje vvesty IP-Box — piľgove opodatkuvannja dlja kreatyvnyh galuzej
IP-Box дозволяє знизити податкове навантаження на компанії, які створюють та використовують об’єкти інтелектуальної власності (патенти, програмне забезпечення), зокрема ІТ-компанії
IP-Box dozvoljaje znyzyty podatkove navantažennja na kompaniї, jaki stvorjujuť ta vykorystovujuť ob’jekty intelektuaľnoї vlasnosti (patenty, programne zabezpečennja), zokrema IT-kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На початку 2020 року Мінцифра разом із Комітетом Верховної Ради з питань цифрової трансформації запропонували до обговорення один з варіантів системи оподаткування ІТ-галузі — єдиний податок без обмеження обігу на рівні 4–7%. ⠀ Проаналізувавши коментарі, Мінцифра опублікувала до обговорення нову форму оподаткування — IP-Box. Intellectual Property Box. Це спеціальний пільговий режим, що дозволяє знизити податкове навантаження на компанії, які створюють та використовують об’єкти інтелектуальної власності (патенти, програмне забезпечення, комерційна таємниця тощо), зокрема ІТ-компанії. Такий режим працює у 19 країнах Європи. Що пропонують. Замість зниження ставки податку на прибуток надається можливість зменшити суму, з якої цей податок треба сплатити. Для компаній, які створюють інтелектуальну власність, пропонують зменшувати базу оподаткування податком на прибуток. Зменшення відбуватиметься з урахуванням внеску компанії у створення інтелектуальної власності. Також режим дозволить сплачувати не 22% ЄСВ з усієї суми, витраченої на зарплату, а тільки зі суми, яка залишиться після розрахунку знижки. Основна цільова аудиторія. IT MedTech Високотехнологічне виробництво AgroTech FinTech Високотехнологічне виробництво та інші галузі, які виробляють інтелектуальну власність Мінцифра наголосила, що запропоновані зміни не стосуються 3 групи ФОП. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

На початку 2020 року Мінцифра разом із Комітетом Верховної Ради з питань цифрової трансформації запропонували до обговорення один з варіантів системи оподаткування ІТ-галузі — єдиний податок без обмеження обігу на рівні 4–7%💰 Мінцифра пропонує ввести IP-Box — пільгове оподаткування для креативних галузей 1🤑 Мінцифра пропонує ввести IT-податок: 4-7% від обороту компанії.

Проаналізувавши коментарі, Мінцифра опублікувала до обговорення нову форму оподаткування — IP-Box.

Intellectual Property Box

Це спеціальний пільговий режим, що дозволяє знизити податкове навантаження на компанії, які створюють та використовують об’єкти інтелектуальної власності (патенти, програмне забезпечення, комерційна таємниця тощо), зокрема ІТ-компанії.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Такий режим працює у 19 країнах Європи.

💰 Мінцифра пропонує ввести IP-Box — пільгове оподаткування для креативних галузей 2

Що пропонують

Замість зниження ставки податку на прибуток надається можливість зменшити суму, з якої цей податок треба сплатити. Для компаній, які створюють інтелектуальну власність, пропонують зменшувати базу оподаткування податком на прибуток.

💰 Мінцифра пропонує ввести IP-Box — пільгове оподаткування для креативних галузей 3

Зменшення відбуватиметься з урахуванням внеску компанії у створення інтелектуальної власності. Також режим дозволить сплачувати не 22% ЄСВ з усієї суми, витраченої на зарплату, а тільки зі суми, яка залишиться після розрахунку знижки.

💰 Мінцифра пропонує ввести IP-Box — пільгове оподаткування для креативних галузей 4

Основна цільова аудиторія

  • IT
  • MedTech
  • Високотехнологічне виробництво
  • AgroTech
  • FinTech
  • Високотехнологічне виробництво та інші галузі, які виробляють інтелектуальну власність

💰 Мінцифра пропонує ввести IP-Box — пільгове оподаткування для креативних галузей 5

Мінцифра наголосила, що запропоновані зміни не стосуються 3 групи ФОП.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: