fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

❌ Нова функція Facebook дозволяє стерти інформацію, яку знає соцмережа про вас з інших сайтів

❌ Nova funkcija Facebook dozvoljaje sterty informaciju, jaku znaje socmereža pro vas z inšyh sajtiv
Функція Clear History від Facebook не видаляє всі «зовнішні» дані, а саме відокремлює їх від акаунта. Тобто, інформацію більше не можна буде використовувати для таргетування реклами.
Funkcija Clear History vid Facebook ne vydaljaje vsi «zovnišni» dani, a same vidokremljuje їh vid akaunta. Tobto, informaciju biľše ne možna bude vykorystovuvaty dlja targetuvannja reklamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Facebook продовжує надавати користувачам більше контролю над даними. Про це йдеться у блозі Facebook. Інструмент — частина нового розділу під назвою Off-Facebook activity (Активність поза Facebook). Його можна знайти в налаштуваннях програми у розділі Ваша інформація на Facebook. За допомогою функції користувач може:. Подивитися дані, які передали Facebook інші програми та сайти, за допомогою інструментів на кшталт Facebook Pixel або Facebook Login для таргетингу реклами; Відвязати ці зовнішні дані від свого облікового запису; Заборонити привязку таких даних в майбутньому, можна включити повне блокування або налаштувати блокування для певного переліку сайтів і додатків. Важливо підкреслити, що кнопка Clear History не видаляє всі зовнішні дані, а саме відокремлює їх від акаунта. Тобто, інформацію більше не можна буде використовувати для таргетування реклами. Дивіться також онлайн-мапу поширення коронавірусу з Китаю: як захиститися. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Facebook продовжує надавати користувачам більше контролю над даними.

Про це йдеться у блозі Facebook.

Інструмент — частина нового розділу під назвою Off-Facebook activity («Активність поза Facebook»). Його можна знайти в налаштуваннях програми у розділі «Ваша інформація на Facebook».

❌ Нова функція Facebook дозволяє стерти інформацію, яку знає соцмережа про вас з інших сайтів 1

За допомогою функції користувач може:

  • Подивитися дані, які передали Facebook інші програми та сайти, за допомогою інструментів на кшталт Facebook Pixel або Facebook Login для таргетингу реклами;
  • Відв’язати ці «зовнішні» дані від свого облікового запису;
  • Заборонити прив’язку таких даних в майбутньому, можна включити повне блокування або налаштувати блокування для певного переліку сайтів і додатків.

Важливо підкреслити, що кнопка Clear History не видаляє всі «зовнішні» дані, а саме відокремлює їх від акаунта. Тобто, інформацію більше не можна буде використовувати для таргетування реклами.

Дивіться також онлайн-мапу поширення коронавірусу❌ Нова функція Facebook дозволяє стерти інформацію, яку знає соцмережа про вас з інших сайтів 2👿 Дивіться онлайн-мапу поширення коронавірусу з Китаю: як захиститися з Китаю: як захиститися.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: