fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 «Доступні кредити 5-7-9%»: ПриватБанк розпочав прийом заявок на програму

🤑 «Dostupni kredyty 5-7-9%»: PryvatBank rozpočav pryjom zajavok na programu
Кредити за цією програмою видаються на придбання або модернізацію основних засобів, об'єктів нерухомості, транспорту, які будуть використовуватися у виробничих і комерційних цілях.
Kredyty za cijeju programoju vydajuťsja na prydbannja abo modernizaciju osnovnyh zasobiv, ob'jektiv neruhomosti, transportu, jaki buduť vykorystovuvatysja u vyrobnyčyh i komercijnyh ciljah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ПриватБанк став першим банком, що запустив кредитування бізнесу в рамках програми уряду Доступні кредити 5-7-9%. Про це повідомляє прес-служба банку. У рамках програми представники малого бізнесу зможуть отримати один або кілька кредитів на розвиток на суму до 1,5 млн грн та терміном до пяти років. Умови програми. Ставка кредиту залежатиме від обсягу бізнесу та найманих працівників. 5% — для нового та чинного бізнесу, який створить щонайменше два робочих місця. Виручка до 25 млн грн. 7% — бізнес з виручкою до 25 млн грн, який не створюватиме нові робочі місця. Якщо такий бізнес згодом захоче найняти людей, за кожного найнятого працівника ставка знизиться на 0,5%. 9% — ставка для чинного бізнесу з виручкою 25-50 млн грн. Максимальна сума позики в усіх трьох випадках — 1,5 млн грн, а термін — до 5 років. Сам учасник має інвестувати 20% власних коштів від усіх витрат. Як взяти участь. Потрібен бізнес-план, позитивна фінансово-кредитна репутація та платіжна дисципліна. Стартапи зможуть брати участь тільки з початку своєї діяльності, а чинний бізнес за умови, що працює мінімум 12 місяців. Кредити за цією програмою видаються на придбання або модернізацію основних засобів, обєктів нерухомості, транспорту, які будуть використовуватися у виробничих і комерційних цілях. Щоб стати учасником програми, достатньо мати рахунок в ПриватБанку та подати заявку на сайті банку. Нагадаємо, про запуск програми наприкінці минулого року повідомив Володимир Зеленський. Вона спрямована на повернення українців, які проживають за кордоном. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

ПриватБанк став першим банком, що запустив кредитування бізнесу в рамках програми уряду «Доступні кредити 5-7-9%».

Про це повідомляє прес-служба банку.

У рамках програми представники малого бізнесу зможуть отримати один або кілька кредитів на розвиток на суму до 1,5 млн грн та терміном до п’яти років.

Умови програми

Ставка кредиту залежатиме від обсягу бізнесу та найманих працівників.

  • 5% — для нового та чинного бізнесу, який створить щонайменше два робочих місця. Виручка до 25 млн грн.
  • 7% — бізнес з виручкою до 25 млн грн, який не створюватиме нові робочі місця. Якщо такий бізнес згодом захоче найняти людей, за кожного найнятого працівника ставка знизиться на 0,5%.
  • 9% — ставка для чинного бізнесу з виручкою 25-50 млн грн.

Максимальна сума позики в усіх трьох випадках — 1,5 млн грн, а термін — до 5 років.

Сам учасник має інвестувати 20% власних коштів від усіх витрат.

кредити

Як взяти участь

Потрібен бізнес-план, позитивна фінансово-кредитна репутація та платіжна дисципліна. Стартапи зможуть брати участь тільки з початку своєї діяльності, а чинний бізнес за умови, що працює мінімум 12 місяців.

Кредити за цією програмою видаються на придбання або модернізацію основних засобів, об’єктів нерухомості, транспорту, які будуть використовуватися у виробничих і комерційних цілях.

Щоб стати учасником програми, достатньо мати рахунок в ПриватБанку та подати заявку на сайті банку.

Нагадаємо, про запуск програми наприкінці минулого року повідомив🤑 «Доступні кредити 5-7-9%»: ПриватБанк розпочав прийом заявок на програму 1🤑 Кредити під 5%: президент анонсував державну програму підтримки бізнесу Володимир Зеленський. Вона спрямована на повернення українців, які проживають за кордоном.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: