fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

✈️ На Кіровоградщині планують побудувати міжнародний аеропорт і технопарк FlightCity 4.0

✈️ Na Kirovogradščyni planujuť pobuduvaty mižnarodnyj aeroport i tehnopark FlightCity 4.0
У технопарку планують створити індустрію з розроблення, випробування, сертифікації та виробництва безпілотних літальних апаратів та центр робототехніки.
U tehnoparku planujuť stvoryty industriju z rozroblennja, vyprobuvannja, sertyfikaciї ta vyrobnyctva bezpilotnyh litaľnyh aparativ ta centr robototehniky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Чиновники Кропивницького запропонували проект Міжнародного аеропорту цивільної авіації Канатове. Про це повідомляє видання Крила. Що відомо про аеропорт. Ініціатори вважають, що в умовах активного розвитку бізнесу, а також для створення сприятливих умов роботи інвесторів Кіровоградській області потрібне авіаційне сполучення з іншими регіонами України та іншими країнами. Технопарк. Наразі влада також працює над створенням технопарку FlightCity 4.0. Планують створити індустрію з розроблення, випробування, сертифікації та виробництва безпілотних літальних апаратів, центр робототехніки, центр тренажерів та електронних засобів навчання (віртуальна і доповнена реальність). Раніше аеродром Канатове, розташований поблизу Кропивницького, був авіабазою ВПС України. Наразі там базується військова частина, аеродром є власністю Міноборони. Читайте також про те, що у Києві хочуть ввести добові квитки у транспорті та скасувати проїзні на різні види. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Чиновники Кропивницького запропонували проект «Міжнародного аеропорту цивільної авіації Канатове».

Про це повідомляє видання «Крила».

Що відомо про аеропорт

Ініціатори вважають, що в умовах активного розвитку бізнесу, а також для створення сприятливих умов роботи інвесторів Кіровоградській області потрібне авіаційне сполучення з іншими регіонами України та іншими країнами.

аеропорт

Технопарк

Наразі влада також працює над створенням технопарку «FlightCity 4.0». Планують створити індустрію з розроблення, випробування, сертифікації та виробництва безпілотних літальних апаратів, центр робототехніки, центр тренажерів та електронних засобів навчання (віртуальна і доповнена реальність).

Раніше аеродром Канатове, розташований поблизу Кропивницького, був авіабазою ВПС України. Наразі там базується військова частина, аеродром є власністю Міноборони.

Читайте також про те, що у Києві хочуть✈️ На Кіровоградщині планують побудувати міжнародний аеропорт і технопарк FlightCity 4.0 1🚎 У Києві хочуть ввести добові квитки у транспорті та скасувати проїзні на різні види ввести добові квитки у транспорті та скасувати проїзні на різні види.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: