fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎹 Українка отримала Ґреммі: що відомо про Надію Шпаченко

🎹 Ukraїnka otrymala Ğremmi: ščo vidomo pro Nadiju Špačenko
Престижну нагороду українська музикантка отримала у номінації «Класична музика».
Prestyžnu nagorodu ukraїnśka muzykantka otrymala u nominaciї «Klasyčna muzyka».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що за премія. Сьогодні вночі пройшла церемонія нагородження Ґреммі — це найпрестижніша музична премія, яку вручають у кількох десятках номінацій, серед яких Пісня року, Альбом року, жанрові номінації на кшталт Найкращий R&B-альбом чи Найкраща рок-пісня та інші. За що Надія Шпаченко отримала премію. https://youtu.be/IXCyzyV0Ewc Як повідомляє блог про українську музику LiRoom, піаністка Надія Шпаченко отримала перемогу в номінації Найкраща збірка класичної музики за альбом The Poetry of Places. The Poetry of Places — це збірка з десяти робіт різних композиторів, натхненних видатною архітектурою. Існує два варіанти програми — XXI століття та Змішані періоди. У другому варіанті присутні виконання творів, які відсилають до України — Великі ворота Києва Модеста Мусорґського, а також Бахчисарайський фонтан Антона Аренського. https://youtu.be/fu0Cc1I844w Проте, Ґреммі отримала саме збірка XXI століття. Більше інформації можна знайти на сайті музикантки. Послухати альбом: Apple Music, YouTube Music, Deezer, Spotify Хто така Надія Шпаченко. Надія Шпаченко народилася у Харкові, але згодом переїхала з мамою до Ізраїля, звідки потрапила до США. Зараз проживає у Помоні, штат Каліфорнія, і викладає у Каліфорнійському державному університеті. Вона виступала у Карнеґі Холлі, Дісней Холлі та на інших іменитих майданчиках, а також презентувала нові твори понад 70-ти сучасних композиторів. У 2015 році Шпаченко вже була номінована у тій же категорії (а також двох інших), але перемогу отримати не вдалося. Тоді на престижну нагороду претендувала збірка Woman at the New Piano. Назва альбому відсилає до картини всесвітньо відомого українського художника Казимира Малевіча, а альбом присвячений оновленню світу після так званого апокаліпсису, який так і не настав у 2012 році. Надихатися на запис Надія Шпаченко їздила до древнього міста племені Майя — Чічен-Іци. https://youtu.be/L4EPKlqtmXk Послухати альбом: Apple Music, YouTube Music, Deezer, Spotify 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Що за премія

Сьогодні вночі пройшла церемонія нагородження «Ґреммі» — це найпрестижніша музична премія, яку вручають у кількох десятках номінацій, серед яких «Пісня року», «Альбом року», жанрові номінації на кшталт «Найкращий R&B-альбом» чи «Найкраща рок-пісня» та інші.

За що Надія Шпаченко отримала премію

Як повідомляє блог про українську музику LiRoom, піаністка Надія Шпаченко отримала перемогу в номінації «Найкраща збірка класичної музики» за альбом The Poetry of Places.

The Poetry of Places — це збірка з десяти робіт різних композиторів, натхненних видатною архітектурою. Існує два варіанти програми — «XXI століття» та «Змішані періоди». У другому варіанті присутні виконання творів, які відсилають до України — «Великі ворота Києва» Модеста Мусорґського, а також «Бахчисарайський фонтан» Антона Аренського.

Проте, «Ґреммі» отримала саме збірка XXI століття. Більше інформації можна знайти на сайті музикантки.

Послухати альбом: Apple Music, YouTube Music, Deezer, Spotify

Хто така Надія Шпаченко

Надія Шпаченко народилася у Харкові, але згодом переїхала з мамою до Ізраїля, звідки потрапила до США. Зараз проживає у Помоні, штат Каліфорнія, і викладає у Каліфорнійському державному університеті. Вона виступала у «Карнеґі Холлі», «Дісней Холлі» та на інших іменитих майданчиках, а також презентувала нові твори понад 70-ти сучасних композиторів.

У 2015 році Шпаченко вже була номінована у тій же категорії (а також двох інших), але перемогу отримати не вдалося. Тоді на престижну нагороду претендувала збірка Woman at the New Piano. Назва альбому відсилає до картини всесвітньо відомого українського художника Казимира Малевіча, а альбом присвячений оновленню світу після так званого апокаліпсису, який так і не настав у 2012 році. Надихатися на запис Надія Шпаченко їздила до древнього міста племені Майя — Чічен-Іци.

Послухати альбом: Apple Music, YouTube Music, Deezer, Spotify

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: LiRoom

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: