fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👔 CEO Night: топменеджери Uber Eats, «Нова Пошта» та Innovecs поділяться успішними кейсами

👔 CEO Night: topmenedžery Uber Eats, «Nova Pošta» ta Innovecs podiljaťsja uspišnymy kejsamy
Спікери з Uber Eats, «Нова Пошта», Innovecs обговорюватимуть шляхи для розвитку українського бізнесу і технологій, актуальні світові тенденції, а також ділитимуться успішними кейсами зі своєї практики.
Spikery z Uber Eats, «Nova Pošta», Innovecs obgovorjuvatymuť šljahy dlja rozvytku ukraїnśkogo biznesu i tehnologij, aktuaľni svitovi tendenciї, a takož dilytymuťsja uspišnymy kejsamy zi svojeї praktyky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Innovecs запускає проєкт CEO Nights — серію відкритих тематичних зустрічей з лідерами українського та міжнародного бізнесу. Заходи заплановані в форматі живої дискусії з можливістю поставити питання зі залу. Спікери обговорюватимуть шляхи для розвитку українського бізнесу і технологій, актуальні світові тенденції, а також ділитимуться успішними кейсами зі своєї практики. Перша зустріч топменеджерів відбудеться 4 лютого 2020 року. Спікери . Вячеслав Климов, співзасновник та генеральний директор компанії Нова Пошта; Ігор Ковальов, генеральний директор Uber Eats в Україні; Алекс Луцький, CEO та співзасновник Локація івентів циклу CEO Nights — InnoHub. Модератор зустрічей — Владислава Магалецька (Рутицька), член Національної ради реформ, віцепрезидент SigmaBleyzer та AgroGeneration. Кому буде корисно. Підприємцям, співробітникам глобальних компаній, представникам ритейлу, e-commerce і банківської сфери, та всім, хто хоче вивести трансформацію в компанії на новий рівень і думати як СЕО. Що обговорять. Які цифрові тренди на ринку найбільш гарячі; Як обєднати людей, процеси та технології, щоб побудувати ефективну модель роботи; Які digital-інструменти необхідні для впровадження змін у 2020 році; Як проаналізувати ефективність цифрової трансформації бізнесу; І багато іншого про діджиталізацію, бізнес-трансформацію взаємин з клієнтом і human-to-human підхід в роботі. Коли: 04 лютого c 19:00 до 22:00 (екскурсія офісом Innovecs: 18:30) Де: Київ, InnoHub, бул. Вацлава Гавела, 6-з, 13 поверх Придбати квитки, переглянути розклад найближчих подій та зареєструватися на них можна на сторінці InnoHub. Читайте також про те, що приватні бухгалтери, які обслуговують ФОП, мають перевіряти операції клієнтів. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Innovecs запускає проєкт CEO Nights — серію відкритих тематичних зустрічей з лідерами українського та міжнародного бізнесу. Заходи заплановані в форматі живої дискусії з можливістю поставити питання зі залу.

Спікери обговорюватимуть шляхи для розвитку українського бізнесу і технологій, актуальні світові тенденції, а також ділитимуться успішними кейсами зі своєї практики.

Перша зустріч топменеджерів відбудеться 4 лютого 2020 року.

👔 CEO Night: топменеджери Uber Eats, «Нова Пошта» та Innovecs поділяться успішними кейсами 1

Спікери 

  • В’ячеслав Климов, співзасновник та генеральний директор компанії «Нова Пошта»;
  • Ігор Ковальов, генеральний директор Uber Eats в Україні;
  • Алекс Луцький, CEO та співзасновник

Локація івентів циклу CEO Nights — InnoHub.

Модератор зустрічей — Владислава Магалецька (Рутицька), член Національної ради реформ, віцепрезидент SigmaBleyzer та AgroGeneration.

Кому буде корисно

Підприємцям, співробітникам глобальних компаній, представникам ритейлу, e-commerce і банківської сфери, та всім, хто хоче вивести трансформацію в компанії на новий рівень і думати як СЕО.

Що обговорять

  • Які цифрові тренди на ринку найбільш «гарячі»;
  • Як об’єднати людей, процеси та технології, щоб побудувати ефективну модель роботи;
  • Які digital-інструменти необхідні для впровадження змін у 2020 році;
  • Як проаналізувати ефективність цифрової трансформації бізнесу;
  • І багато іншого про діджиталізацію, бізнес-трансформацію взаємин з клієнтом і human-to-human підхід в роботі.

Коли: 04 лютого c 19:00 до 22:00 (екскурсія офісом Innovecs: 18:30)

Де: Київ, InnoHub, бул. Вацлава Гавела, 6-з, 13 поверх

Придбати квитки, переглянути розклад найближчих подій та зареєструватися на них можна на сторінці InnoHub.

Читайте також про те, що приватні бухгалтери, які обслуговують👔 CEO Night: топменеджери Uber Eats, «Нова Пошта» та Innovecs поділяться успішними кейсами 2💰 Приватні бухгалтери, які обслуговують ФОП, мають перевіряти операції клієнтів ФОП, мають перевіряти операції клієнтів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: