fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👪 Результати електронного перепису: скільки людей живе в Україні

👪 Rezuľtaty elektronnogo perepysu: skiľky ljudej žyve v Ukraїni
В Україні проживають 20,01 млн жінок та 17,28 млн чоловіків.
V Ukraїni prožyvajuť 20,01 mln žinok ta 17,28 mln čolovikiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні представили результати роботи з оцінки чисельності населення України. 👪 Результати. На 1.12.2019 наявне населення України — 37,289 млн людей. З них 20,01 млн жінок та 17,28 млн чоловіків. У Києві знаходиться 3,7 млн ​​людей. Наявне населення — населення, яке на момент перепису перебуває на певній території, враховуючи тимчасових мешканців. Врахована чисельність населення лише на підконтрольній українській владі території України. ❓ Наскільки точна Оцінка. Максимальна різниця між результатами різних методів становить 2.86%. ❓ Які методи використовували для Оцінки. Комбінований (мобільні оператори + соцопитування + реєстри). Уряд уклав угоду з мобільними операторами та взяв у них анонімну інформацію про загальну кількість абонентів на території (виключили модемні пристрої та тих, хто за два місяці був онлайн менше, ніж місяць). Згодом було проведено масштабне соціологічне дослідження, встановивши, яка кількість мобільних припадає на яку вікову групу  та у яких районах (у багатьох громадян може бути більше одного телефону, у частини — навпаки, немає). Цю інформацію доповнили реєстрами юних та літніх українців (оскільки серед них використання мобільних низьке). Комбінований (дані пенсійного фонду + екстраполяція через статево-вікову структуру). Пенсійний фонд надав дані щодо кількості пенсіонерів. Потім ці дані екстраполювали через статево-вікову структуру. Соціологи називають такий графік ялинкою. Дані брали з двох джерел: дані Держстату та дані державних реєстрів, але графіки збіглися майже повністю. Реєстровий. За основу було взято знеособлені дані з державного реєстру фізосіб (включаючи тих, хто відмовився від ІПН). Базу відкоригували за ознакою отримання будь-якого доходу, пенсій, соціальних виплат, субсидій, а також доповнили оформленням закордонних паспортів. Також врахували дані з народжуваності/смертності, а також еміграції та імміграції. ❓ Чи є Оцінка альтернативою Перепису населення. Оцінка дає інформацію тільки про чисельність, статево-вікову структуру населення, а також розподіл за регіонами. Перепис населення, крім цього, надає деякі інші дані (наприклад, про етнос або стан домогосподарства). ❓ Чи буде проводитися Перепис населення. Остаточне рішення ще не прийнято. Я вважаю, що проводити перепис населення не потрібно. Протягом 1-2 років ми приведемо до ладу наші електронні реєстри та зможемо щодня отримувати точні дані про населення. Дмитро Дубілет. Міністр Кабінету Міністрів. Читайте також про те, що електронні паспорти запрацюють у додатку Дія наприкінці лютого. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

В Україні представили результати роботи з оцінки чисельності населення України.

👪 Результати

На 1.12.2019 наявне населення України — 37,289 млн людей. З них 20,01 млн жінок та 17,28 млн чоловіків.

У Києві знаходиться 3,7 млн ​​людей.

Наявне населення — населення, яке на момент перепису перебуває на певній території, враховуючи тимчасових мешканців.

Врахована чисельність населення лише на підконтрольній українській владі території України.

👪 Результати електронного перепису: скільки людей живе в Україні 1

❓ Наскільки точна Оцінка

Максимальна різниця між результатами різних методів становить 2.86%.

❓ Які методи використовували для Оцінки

Комбінований (мобільні оператори + соцопитування + реєстри)

Уряд уклав угоду з мобільними операторами та взяв у них анонімну інформацію про загальну кількість абонентів на території (виключили модемні пристрої та тих, хто за два місяці був онлайн менше, ніж місяць).

Згодом було проведено масштабне соціологічне дослідження, встановивши, яка кількість мобільних припадає на яку вікову групу  та у яких районах (у багатьох громадян може бути більше одного телефону, у частини — навпаки, немає).

Цю інформацію доповнили реєстрами юних та літніх українців (оскільки серед них використання мобільних низьке).

Комбінований (дані пенсійного фонду + екстраполяція через статево-вікову структуру)

Пенсійний фонд надав дані щодо кількості пенсіонерів. Потім ці дані екстраполювали через статево-вікову структуру. Соціологи називають такий графік «ялинкою».

Дані брали з двох джерел: дані Держстату та дані державних реєстрів, але графіки збіглися майже повністю.

👪 Результати електронного перепису: скільки людей живе в Україні 2

Реєстровий

За основу було взято знеособлені дані з державного реєстру фізосіб (включаючи тих, хто відмовився від ІПН). Базу відкоригували за ознакою отримання будь-якого доходу, пенсій, соціальних виплат, субсидій, а також доповнили оформленням закордонних паспортів. Також врахували дані з народжуваності/смертності, а також еміграції та імміграції.

❓ Чи є Оцінка альтернативою Перепису населення

Оцінка дає інформацію тільки про чисельність, статево-вікову структуру населення, а також розподіл за регіонами.

Перепис населення, крім цього, надає деякі інші дані (наприклад, про етнос або стан домогосподарства).

❓ Чи буде проводитися Перепис населення

Остаточне рішення ще не прийнято.

Я вважаю, що проводити перепис населення не потрібно. Протягом 1-2 років ми приведемо до ладу наші електронні реєстри та зможемо щодня отримувати точні дані про населення

Дмитро Дубілет, Міністр Кабінету Міністрів

Читайте також про те, що електронні паспорти запрацюють👪 Результати електронного перепису: скільки людей живе в Україні 3📱 Електронні паспорти запрацюють у додатку «Дія» наприкінці лютого у додатку «Дія» наприкінці лютого.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: