fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱Telegram додав нові типи голосування: вікторини та кілька відповідей

📱Telegram dodav novi typy golosuvannja: viktoryny ta kiľka vidpovidej
Опитування у Telegram використовують для всього, від рішення, що сьогодні їсти на обід в офісі, до організації великих подій. Тому месенджер вирішив розширити можливості функції та додав три нові типи опитувань.
Opytuvannja u Telegram vykorystovujuť dlja vśogo, vid rišennja, ščo śogodni їsty na obid v ofisi, do organizaciї velykyh podij. Tomu mesendžer vyrišyv rozšyryty možlyvosti funkciї ta dodav try novi typy opytuvań.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кілька відповідей. Голосування з вибором кількох варіантів відповідей допоможе під час планування подій або складання плейлиста для вечірки. Режим Вікторина . Спробуйте вгадати правильну відповідь у голосуваннях-вікторинах. Щоб підкреслити правильну відповідь, на екрані зявляться конфеті. Публічні голосування. Ви можете створити опитування, які дозволять усім у групі бачити, хто та за що голосував. Тепер ви точно знатимете, з якими друзями ви не згодні та з яких питань. Анонімні опитування також залишаться. Як створювати опитування. Опитування можна створювати в групах або на каналах. Просто оберіть опцію Опитування у меню вкладень. Введіть своє запитання, додайте варіанти відповідей та оберіть налаштування. API Bot та вікторина Bot. Всі нові типи опитування підтримуються в оновленні нашого API Bot. Як приклад, Telegram створив бот для вікторини, що дозволяє створювати вікторини та ділитися ними з іншими. Він також дозволяє додавати текст або медіафайли перед питаннями, щоб створити підказки. Бот зберігатиме інформацію про те, на яку кількість запитань користувачі відповіли правильно та скільки часу їм знадобилось, щоб виконати тест. Лічильники прогресу на Android. Як і в iOS, користувачі Android відтепер можуть бачити лічильники прогресу під час завантаження файлів. Читайте також про те, що електронні паспорти запрацюють у додатку Дія наприкінці лютого. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Кілька відповідей

Голосування з вибором кількох варіантів відповідей допоможе під час планування подій або складання плейлиста для вечірки.

Telegram

Режим «Вікторина» 

Спробуйте вгадати правильну відповідь у голосуваннях-вікторинах. Щоб підкреслити правильну відповідь, на екрані з’являться конфеті.

Telegram

Публічні голосування

Ви можете створити опитування, які дозволять усім у групі бачити, хто та за що голосував. Тепер ви точно знатимете, з якими друзями ви не згодні та з яких питань.

Анонімні опитування також залишаться.

Telegram

Як створювати опитування

Опитування можна створювати в групах або на каналах. Просто оберіть опцію «Опитування» у меню вкладень. Введіть своє запитання, додайте варіанти відповідей та оберіть налаштування.

Telegram

API Bot та вікторина Bot

Всі нові типи опитування підтримуються в оновленні нашого API Bot. Як приклад, Telegram створив бот для вікторини, що дозволяє створювати вікторини та ділитися ними з іншими. Він також дозволяє додавати текст або медіафайли перед питаннями, щоб створити підказки.

Бот зберігатиме інформацію про те, на яку кількість запитань користувачі відповіли правильно та скільки часу їм знадобилось, щоб виконати тест.

Лічильники прогресу на Android

Як і в iOS, користувачі Android відтепер можуть бачити лічильники прогресу під час завантаження файлів.

Telegram

Читайте також про те, що електронні паспорти запрацюють📱Telegram додав нові типи голосування: вікторини та кілька відповідей 1📱 Електронні паспорти запрацюють у додатку «Дія» наприкінці лютого у додатку «Дія» наприкінці лютого.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: