fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📺 Телегрупи України вперше притягли порушника до кримінальної відповідальності за піратство

📺 Telegrupy Ukraїny vperše prytjagly porušnyka do kryminaľnoї vidpovidaľnosti za piratstvo
Порушник визнав свою провину та погодився компенсувати телегрупам збитки, які були нанесені піратським контентом
Porušnyk vyznav svoju provynu ta pogodyvsja kompensuvaty telegrupam zbytky, jaki buly naneseni piratśkym kontentom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вперше в Україні порушника було притягнено до кримінальної відповідальності за порушення авторського права і суміжних прав, яке завдало матеріальної шкоди в особливо великому розмірі. Піратський контент. Біляївський районний суд Одеської області виніс вирок одному з інтернет-провайдерів Одеського регіону, який нелегально надавав абонентам інтернет-провайдера послуги IPTV-телебачення. Заради отримання незаконного доходу, провайдер використовував програми мовлення телеканалів 1+1, 2+2, ТЕТ, Бігуді, УНІАН, ПЛЮСПЛЮС, СТБ, Новий канал, ICTV, ОЦЕ, М1 та М2, не сплачуючи роялті власникам каналів. Який вирок. Дане порушення передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до шести років з можливим позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років. Кожне нове рішення суду створює прецедент на ринку. Це робить подальші кроки в боротьбі з піратством легшими і більш усвідомленими. Наша мета — якнайшвидше припинити факти піратства. Щоб потенційні злодії боялися навіть думати про крадіжку інтелектуальної власності. Микола Фаєнгольд. комерційний директор дивізіону Digital & PayTV StarLightMedia.. Порушник визнав свою провину та погодився компенсувати телегрупам збитки. Суд призначив покарання не пов’язане із позбавленням волі. Читайте також про шлях Spotify до величі. Чому цей сервіс люблять по всьому світу і чекають в Україні. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Вперше в Україні порушника було притягнено до кримінальної відповідальності за порушення авторського права і суміжних прав, яке завдало матеріальної шкоди в особливо великому розмірі.

Піратський контент

Біляївський районний суд Одеської області виніс вирок одному з інтернет-провайдерів Одеського регіону, який нелегально надавав абонентам інтернет-провайдера послуги IPTV-телебачення.

Заради отримання незаконного доходу, провайдер використовував програми мовлення телеканалів 1+1, 2+2, ТЕТ, Бігуді, УНІАН, ПЛЮСПЛЮС, СТБ, Новий канал, ICTV, ОЦЕ, М1 та М2, не сплачуючи роялті власникам каналів.

📺 Телегрупи України вперше притягли порушника до кримінальної відповідальності за піратство 1

Який вирок

Дане порушення передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до шести років з можливим позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

Кожне нове рішення суду створює прецедент на ринку. Це робить подальші кроки в боротьбі з піратством легшими і більш усвідомленими. Наша мета — якнайшвидше припинити факти піратства. Щоб потенційні злодії боялися навіть думати про крадіжку інтелектуальної власності

Микола Фаєнгольд, комерційний директор дивізіону Digital & PayTV StarLightMedia
.

Порушник визнав свою провину та погодився компенсувати телегрупам збитки. Суд призначив покарання не пов’язане із позбавленням волі.

Читайте також про шлях Spotify до величі📺 Телегрупи України вперше притягли порушника до кримінальної відповідальності за піратство 2🎸 Шлях Spotify до величі. Чому цей сервіс люблять по всьому світу і чекають в Україні. Чому цей сервіс люблять по всьому світу і чекають в Україні.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: