fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 НБУ хоче затвердити використання QR-коду для переказу коштів до кінця 2020 року

💸 NBU hoče zatverdyty vykorystannja QR-kodu dlja perekazu koštiv do kincja 2020 roku
Впровадження QR-коду для переказу коштів сприятиме появі нових фінансових онлайн-послуг. Також це спростить користування фінпослугами для українців
Vprovadžennja QR-kodu dlja perekazu koštiv spryjatyme pojavi novyh finansovyh onlajn-poslug. Takož ce sprostyť korystuvannja finposlugamy dlja ukraїnciv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Національний банк України планує запровадити перекази коштів за допомогою QR-коду. Порядок використання нової функції хочуть затвердити до кінця 2020 року. Про це повідомляється у Facebook НБУ. Що відомо. Крім QR-коду для переказу коштів, до кінця 2024 року планують впровадити нові моделі дистанційної ідентифікації та верифікації клієнта. За словами представників НБУ, впровадження QR-коду для переказу коштів сприятиме появі нових фінансових онлайн-послуг. Також це спростить користування фінпослугами для українців. Майбутні плани. До кінця 2020 року — забезпечити прозорість та зрозумілість реклами фінансових послуг; До кінця 2021 року — зобов’язати фінансові установи (не лише банки) розкривати повну інформацію про умови та вартість кредитів; До кінця 2022 року — створити систему гарантування вкладів членів кредитних спілок та гарантування виплат за договорами накопичувального страхування життя. Читайте також про те, що Amazon розробляє технологію оплати долонею. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Національний банк України планує запровадити перекази коштів за допомогою QR-коду. Порядок використання нової функції хочуть затвердити до кінця 2020 року.

Про це повідомляється у Facebook НБУ.

Що відомо

Крім QR-коду для переказу коштів, до кінця 2024 року планують впровадити нові моделі дистанційної ідентифікації та верифікації клієнта.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

💸 НБУ хоче затвердити використання QR-коду для переказу коштів до кінця 2020 року 1

За словами представників НБУ, впровадження QR-коду для переказу коштів сприятиме появі нових фінансових онлайн-послуг. Також це спростить користування фінпослугами для українців.

Майбутні плани

  • До кінця 2020 року — забезпечити прозорість та зрозумілість реклами фінансових послуг;
  • До кінця 2021 року — зобов’язати фінансові установи (не лише банки) розкривати повну інформацію про умови та вартість кредитів;
  • До кінця 2022 року — створити систему гарантування вкладів членів кредитних спілок та гарантування виплат за договорами накопичувального страхування життя.

Читайте також про те, що Amazon розробляє💸 НБУ хоче затвердити використання QR-коду для переказу коштів до кінця 2020 року 2✋ Без карток та смартфонів: Amazon розробляє технологію оплати долонею технологію оплати долонею.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: