fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 «Економічний паспорт українця»: депутати «Слуги народу» зареєстрували законопроект 2754

🤑 «Ekonomičnyj pasport ukraїncja»: deputaty «Slugy narodu» zarejestruvaly zakonoproekt 2754
На рахунку «економічного паспорту» будуть зберігатися кошти у розмірі 1% від реалізації всіх корисних копалин, видобутих на території України. Виплата коштів буде здійснюватися порівно власникам рахунків по досягненню ними повноліття.
Na rahunku «ekonomičnogo pasportu» buduť zberigatysja košty u rozmiri 1% vid realizaciї vsih korysnyh kopalyn, vydobutyh na terytoriї Ukraїny. Vyplata koštiv bude zdijsnjuvatysja porivno vlasnykam rahunkiv po dosjagnennju nymy povnolittja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Верховній Раді зареєстрували законопроект 2754 Про економічний паспорт українця. Що таке економічний паспорт. Економічний паспорт українця — це особистий рахунок українців, які народяться в Україні після 1 січня 2021 року та проживатимуть на території України протягом 18 років. На ньому будуть зберігатися кошти у розмірі 1% від реалізації всіх корисних копалин, видобутих на території України. Виплата коштів буде здійснюватися порівно власникам рахунків по досягненню ними повноліття. Одержувачі зможуть розпоряджатися отриманими коштами на власний розсуд. Яка мета створення. Підвищення економічного рівня життя громадян України задля припинення відтоку українців за кордон, створення ефективної та дієвої системи соціального захисту населення шляхом створення Фонду майбутнього. Схожа система працює в ОАЕ, де кожен громадянин отримує від держави відсоток від продажу нафти. Які гроші отримуватиме Фонд. Бюджет Фонду складатиметься з 1% від реалізації всіх українських корисних копалин, а також коштів, грантів та дотацій. Крім цього, Кабмін може здійснювати додаткову державну підтримку Фонду. Читайте також про те, що Верховна Рада підвищила річні ліміти для ФОП. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

У Верховній Раді зареєстрували законопроект 2754 «Про економічний паспорт українця».

Що таке економічний паспорт

Економічний паспорт українця — це особистий рахунок українців, які народяться в Україні після 1 січня 2021 року та проживатимуть на території України протягом 18 років.

На ньому будуть зберігатися кошти у розмірі 1% від реалізації всіх корисних копалин, видобутих на території України. Виплата коштів буде здійснюватися порівно власникам рахунків по досягненню ними повноліття.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Економічний паспорт

Одержувачі зможуть розпоряджатися отриманими коштами на власний розсуд.

Яка мета створення

Підвищення економічного рівня життя громадян України задля припинення відтоку українців за кордон, створення ефективної та дієвої системи соціального захисту населення шляхом створення «Фонду майбутнього».

Схожа система працює в ОАЕ, де кожен громадянин отримує від держави відсоток від продажу нафти.

Економічний паспорт

Які гроші отримуватиме Фонд

Бюджет Фонду складатиметься з 1% від реалізації всіх українських корисних копалин, а також коштів, грантів та дотацій. Крім цього, Кабмін може здійснювати додаткову державну підтримку Фонду.

Читайте також про те, що Верховна Рада підвищила🤑 «Економічний паспорт українця»: депутати «Слуги народу» зареєстрували законопроект 2754 1🤑 Верховна Рада підвищила річні ліміти для ФОП річні ліміти для ФОП.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: