fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Коли запустять 4G-900 в Україні: графік за областями

📱 Koly zapustjať 4G-900 v Ukraїni: grafik za oblastjamy
Планується, що перші ліцензії на LTE набудуть чинності 1 липня 2020 року. Вони запрацюють у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Волинській областях. До кінця цього року 4G-900 планують впровадити по всій Україні.
Planujeťsja, ščo perši licenziї na LTE nabuduť čynnosti 1 lypnja 2020 roku. Vony zapracjujuť u Zakarpatśkij, Ivano-Frankivśkij, Lvivśkij ta Volynśkij oblastjah. Do kincja ćogo roku 4G-900 planujuť vprovadyty po vsij Ukraїni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  НКРЗІ опублікувала графік запуску 4G-900 за областями. Про це у Facebook повідомила помічниця голови НКРЗІ Богдана Півень. Як відбуватиметься процес. Наразі вже отримані заяви від операторів. Для переоформлення ліцензій потрібно два рішення уряду — з приводу зміни плану використання радіочастот та з приводу розмірів оплати за ліцензії; Згодом відбудеться опрацювання заяв щодо перерозподілу спектру, заяв на переоформлення, анулювання ліцензій, заяв на додаткові смуги радіочастот; Далі оператори повинні оплатити платежі до держбюджету, після чого відбудеться видача ліцензій. Потім подаються заяви на впровадження технології LTE 900. Що це означає. Частоти в діапазоні 900 МГц дозволяють покривати швидкісним інтернетом великі площі. Таким шляхом оператори повинні забезпечити 4G для більш ніж 90% території України Інтернет на такій швидкості повинен з’явитися: протягом 24 місяців у кожному населеному пункті з населенням понад 2000 людей за умови, що сукупне покриття оператора разом з іншими населеними пунктами складе не менше 90% населення України; протягом 30 місяців на міжнародних автомобільних дорогах регіонів, які передбачені в новій ліцензії; протягом 48 місяців на національних автомобільних дорогах регіонів, які передбачені в новій ліцензії. Коли запустять. Планується, що перші ліцензії на LTE набудуть чинності 1 липня 2020 року. Вони запрацюють у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Волинській областях. До кінця цього року 4G-900 планують впровадити по всій Україні. Читайте також про те, коли 4G з’явиться на дорогах та у селах і яка буде його швидкість. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

НКРЗІ опублікувала графік запуску 4G-900 за областями.

Про це у Facebook повідомила помічниця голови НКРЗІ Богдана Півень.

4G

Як відбуватиметься процес

  • Наразі вже отримані заяви від операторів. Для переоформлення ліцензій потрібно два рішення уряду — з приводу зміни плану використання радіочастот та з приводу розмірів оплати за ліцензії;
  • Згодом відбудеться опрацювання заяв щодо перерозподілу спектру, заяв на переоформлення, анулювання ліцензій, заяв на додаткові смуги радіочастот;
  • Далі оператори повинні оплатити платежі до держбюджету, після чого відбудеться видача ліцензій. Потім подаються заяви на впровадження технології LTE 900.

📱 Коли запустять 4G-900 в Україні: графік за областями 1

Що це означає

Частоти в діапазоні 900 МГц дозволяють покривати швидкісним інтернетом великі площі. Таким шляхом оператори повинні забезпечити 4G для більш ніж 90% території України

Інтернет на такій швидкості повинен з’явитися:

  • протягом 24 місяців у кожному населеному пункті з населенням понад 2000 людей за умови, що сукупне покриття оператора разом з іншими населеними пунктами складе не менше 90% населення України;
  • протягом 30 місяців на міжнародних автомобільних дорогах регіонів, які передбачені в новій ліцензії;
  • протягом 48 місяців на національних автомобільних дорогах регіонів, які передбачені в новій ліцензії.

Коли запустять

Планується, що перші ліцензії на LTE набудуть чинності 1 липня 2020 року. Вони запрацюють у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Волинській областях. До кінця цього року 4G-900 планують впровадити по всій Україні.

Читайте також про те, коли 4G з’явиться📱 Коли запустять 4G-900 в Україні: графік за областями 2📱Коли 4G з’явиться на дорогах та у селах і яка буде його швидкість на дорогах та у селах і яка буде його швидкість.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Теґи: 4G, інтернет

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Який 4g. В нас 2g через раз працює.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: