fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

✋ Без карток та смартфонів: Amazon розробляє технологію оплати долонею

✋ Bez kartok ta smartfoniv: Amazon rozrobljaje tehnologiju oplaty doloneju
За словами джерел видання WSJ, Amazon планує поставити такі термінали для оплати у кав'ярнях, ресторанах швидкого харчування та магазинах, де завжди великий потік людей, яким потрібно оплатити покупки.
Za slovamy džerel vydannja WSJ, Amazon planuje postavyty taki terminaly dlja oplaty u kav'jarnjah, restoranah švydkogo harčuvannja ta magazynah, de zavždy velykyj potik ljudej, jakym potribno oplatyty pokupky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Amazon розробляє термінали, які дозволять людям розплачуватися долонею. Розробники хочуть максимально спростити процес оплати та прибрати з нього смартфони та картки. Про це повідомляє WSJ та Bloomberg. Що відомо. Пристрій буде працювати як сканер, що здатний впізнати людину за індивідуальними особливостями долоні: лініями, складками та венами. Вся біометрична інформація буде зберігатися у хмарі Amazon. За словами джерел видання WSJ, Amazon планує поставити такі термінали для оплати у кавярнях, ресторанах швидкого харчування та магазинах, де завжди великий потік людей, яким потрібно оплатити покупки. На якому етапі знаходиться розробка. Ймовірно, що платежі долонею будуть безконтактними: користувачеві не потрібно буде прикладати руку, як це робиться у пристроях з Touch-ID, а достатньо буде провести долонею над сканером. Відбиток долоні буде зчитуватися за допомогою компютерного зору та спеціальних датчиків. Поки технологія знаходиться на початковій стадії, однак компанія вже почала тестувати її на терміналах разом з Visa, а за деякими даними, також веде переговори про співпрацю з Mastercard. Читайте також про те, що суд вперше захистив авторським правом текст, написаний штучним інтелектом.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Amazon розробляє термінали, які дозволять людям розплачуватися долонею. Розробники хочуть максимально спростити процес оплати та прибрати з нього смартфони та картки.

Про це повідомляє WSJ та Bloomberg.

Що відомо

Пристрій буде працювати як сканер, що здатний впізнати людину за індивідуальними особливостями долоні: лініями, складками та венами. Вся біометрична інформація буде зберігатися у хмарі Amazon.

✋ Без карток та смартфонів: Amazon розробляє технологію оплати долонею 1

За словами джерел видання WSJ, Amazon планує поставити такі термінали для оплати у кав’ярнях, ресторанах швидкого харчування та магазинах, де завжди великий потік людей, яким потрібно оплатити покупки.

На якому етапі знаходиться розробка

Ймовірно, що платежі долонею будуть безконтактними: користувачеві не потрібно буде прикладати руку, як це робиться у пристроях з Touch-ID, а достатньо буде провести долонею над сканером. Відбиток долоні буде зчитуватися за допомогою комп’ютерного зору та спеціальних датчиків.

✋ Без карток та смартфонів: Amazon розробляє технологію оплати долонею 2

Поки технологія знаходиться на початковій стадії, однак компанія вже почала тестувати її на терміналах разом з Visa, а за деякими даними, також веде переговори про співпрацю з Mastercard.

Читайте також про те, що суд вперше захистив✋ Без карток та смартфонів: Amazon розробляє технологію оплати долонею 3💻 Суд вперше захистив авторським правом текст, написаний штучним інтелектом авторським правом текст, написаний штучним інтелектом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: