fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Блокчейн та е-гривня: опублікували стратегію розвитку фінсектора України до 2025 року

💸 Blokčejn ta e-gryvnja: opublikuvaly strategiju rozvytku finsektora Ukraїny do 2025 roku
Блокчейн став частиною однієї з п'яти стратегічних цілей — інноваційного розвитку. Його метою є забезпечення розвитку цифрових технологій, комп'ютерного проектування, технології розподіленого реєстру, аналізу big data, автоматизації, роботизації і використання штучного інтелекту.
Blokčejn stav častynoju odnijeї z p'jaty strategičnyh cilej — innovacijnogo rozvytku. Jogo metoju je zabezpečennja rozvytku cyfrovyh tehnologij, komp'juternogo proektuvannja, tehnologiї rozpodilenogo rejestru, analizu big data, avtomatyzaciї, robotyzaciї i vykorystannja štučnogo intelektu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фінансові регулятори України, зокрема Нацбанк та Міністерство фінансів України, затвердили стратегію розвитку фінансового сектора до 2025 року. 5 основних напрямків. розвиток фінансових ринків; сприяння макроекономічному розвитку та зростанню економіки; зміцнення фінансової стабільності; впровадження інновацій у фінансовому секторі; розширення фінансової інклюзії. Блокчейн та е-гривня. Зокрема, блокчейн став частиною однієї з пяти стратегічних цілей — інноваційного розвитку. Його метою є забезпечення розвитку цифрових технологій, компютерного проектування, технології розподіленого реєстру, аналізу big data, автоматизації, роботизації та використання штучного інтелекту. До кінця 2022 року планується розробити та реалізувати на державному рівні інкубатори для розвитку інвестиційних стартапів, а до кінця 2024 - створити регуляторні пісочниці. Що таке регуляторні пісочниці. Ви створили новий фінансовий продукт, який не регулюється законодавством вашої країни, бо не має аналогів. Регуляторна пісочниця дозволяє інноваційним компаніям протестувати свої продукти у контрольованому середовищі без ризику порушення фінансового законодавства. Також у стратегії передбачено подальше вивчення можливості випуску цифрової валюти центробанку (е-гривні). Читайте також про те, що НБУ заборонив ФОП витрачати кошти з підприємницьких рахунків на власні потреби. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Фінансові регулятори України, зокрема Нацбанк та Міністерство фінансів України, затвердили стратегію розвитку фінансового сектора до 2025 року.

5 основних напрямків

  • розвиток фінансових ринків;
  • сприяння макроекономічному розвитку та зростанню економіки;
  • зміцнення фінансової стабільності;
  • впровадження інновацій у фінансовому секторі;
  • розширення фінансової інклюзії.

Блокчейн та е-гривня

Зокрема, блокчейн став частиною однієї з п’яти стратегічних цілей — інноваційного розвитку. Його метою є забезпечення розвитку цифрових технологій, комп’ютерного проектування, технології розподіленого реєстру, аналізу big data, автоматизації, роботизації та використання штучного інтелекту.

💸 Блокчейн та е-гривня: опублікували стратегію розвитку фінсектора України до 2025 року 1криптовалюти біткоїн” width=”1400″ height=”935″>

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

До кінця 2022 року планується розробити та реалізувати на державному рівні інкубатори для розвитку інвестиційних стартапів, а до кінця 2024 – створити регуляторні «пісочниці».

Що таке регуляторні «пісочниці»

Ви створили новий фінансовий продукт, який не регулюється законодавством вашої країни, бо не має аналогів. Регуляторна «пісочниця» дозволяє інноваційним компаніям протестувати свої продукти у контрольованому середовищі без ризику порушення фінансового законодавства.

Також у стратегії передбачено подальше вивчення можливості випуску цифрової валюти центробанку (е-гривні).

Читайте також про те, що НБУ заборонив💸 Блокчейн та е-гривня: опублікували стратегію розвитку фінсектора України до 2025 року 2🤑 НБУ заборонив ФОП витрачати кошти з підприємницьких рахунків на власні потреби ФОП витрачати кошти з підприємницьких рахунків на власні потреби.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: