fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💳 Банки не вимагатимуть підтвердження сплати податків для переведення коштів ФОП

💳 Banky ne vymagatymuť pidtverdžennja splaty podatkiv dlja perevedennja koštiv FOP
Банки (зокрема, ПриватБанк та monobank) спростували необхідність надання ФОП документів про відсутність заборгованості за податками для переведення коштів на непідприємницький рахунок.
Banky (zokrema, PryvatBank ta monobank) sprostuvaly neobhidnisť nadannja FOP dokumentiv pro vidsutnisť zaborgovanosti za podatkamy dlja perevedennja koštiv na nepidpryjemnyćkyj rahunok.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  З 3 січня НБУ заборонив ФОП використовувати кошти з бізнес-рахунків на власні потреби. Щоб скористатися грошима, їх потрібно перераховувати на окремий непідприємницький рахунок. У поясненні йшлося, що ФОП має право перерахувати кошти на власні поточні рахунки, відкриті для власних потреб після сплати податків, зборів та інших платежів. Що сталося. У соціальних мережах почали зявлятися повідомлення від підприємців, що банки вимагають документи про відсутність заборгованості за податками. Податкова підбиває підсумки щодо заборгованостей раз у квартал. Таким чином, ФОП доведеться чекати закінчення звітного періоду, щоб отримати довідку та доступ до своїх грошей. Що кажуть у банках. ПриватБанк у коментарі виданню AIN.UA спростував інформацію про додаткові документи. Контроль платежів здійснюється банком тільки відповідно до вимог, які були встановлені постановами НБУ №705 (для операцій з картами) і 148 (для касових операцій). Відповідальність за своєчасну сплату податків покладено на платника податків (клієнт). Контроль за сплатою податків —  на податкові інспекції. В інших банках (зокрема, monobank) також спростували нововведення. Ми говорили з НБУ, з авторами цієї постанови: банк не повинен контролювати оплату податків. Контроль покладається на ДПС. Олег Гороховський. співзасновник monobank . Читайте також про мінімальну зарплату в Україні: чи можна прожити, що купити та як в інших країнах. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

З 3 січня НБУ заборонив ФОП використовувати кошти з бізнес-рахунків на власні потреби. Щоб скористатися грошима, їх потрібно перераховувати на окремий непідприємницький рахунок.

У поясненні йшлося, що ФОП має право перерахувати кошти на власні поточні рахунки, відкриті для власних потреб після сплати податків, зборів та інших платежів.

Що сталося

У соціальних мережах почали з’являтися повідомлення від підприємців, що банки вимагають документи про відсутність заборгованості за податками.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

ФОП

Податкова підбиває підсумки щодо заборгованостей раз у квартал. Таким чином, ФОП доведеться чекати закінчення звітного періоду, щоб отримати довідку та доступ до своїх грошей.

Що кажуть у банках

ПриватБанк у коментарі виданню AIN.UA спростував інформацію про додаткові документи.

Контроль платежів здійснюється банком тільки відповідно до вимог, які були встановлені постановами НБУ №705 (для операцій з картами) і 148 (для касових операцій).

Відповідальність за своєчасну сплату податків покладено на платника податків (клієнт). Контроль за сплатою податків —  на податкові інспекції.

ФОП

В інших банках (зокрема, monobank) також спростували нововведення.

Ми говорили з НБУ, з авторами цієї постанови: банк не повинен контролювати оплату податків. Контроль покладається на ДПС

Олег Гороховський, співзасновник monobank

Читайте також про мінімальну зарплату в Україні💳 Банки не вимагатимуть підтвердження сплати податків для переведення коштів ФОП 1💸 Мінімальна зарплата в Україні: чи можна прожити, що купити та як в інших країнах: чи можна прожити, що купити та як в інших країнах.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: