fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📇 Мінцифра анонсувала запуск е-резидентства в Україні: як працюватиме та які переваги

📇 Mincyfra anonsuvala zapusk e-rezydentstva v Ukraїni: jak pracjuvatyme ta jaki perevagy
Іноземці зможуть отримати статус е-резидента, який відкриває доступ до інформаційно-консультаційних сервісів, спрощує отримання адміністративних послуг та надає можливість дистанційно засновувати і вести бізнес в Україні.
Inozemci zmožuť otrymaty status e-rezydenta, jakyj vidkryvaje dostup do informacijno-konsuľtacijnyh servisiv, sproščuje otrymannja administratyvnyh poslug ta nadaje možlyvisť dystancijno zasnovuvaty i vesty biznes v Ukraїni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністерство цифрової трансформації анонсувало запуск електронного резидентства в Україні. Вже створена чітка концепція проєкту, чекають на ухвалення Урядом постанови Про проведення експерименту із запровадження та реалізації в Україні електронного резидентства. Що таке е-резидентство. Іноземці зможуть отримати статус е-резидента, який відкриває доступ до інформаційно-консультаційних сервісів, спрощує отримання адміністративних послуг та надає можливість дистанційно засновувати та вести бізнес в Україні. Цільові країни. Індію Бангладеш Пакистан Китай Філіппіни Яка користь для іноземців. Привабливі податки та уникнення подвійного оподаткування; Відсутність бюрократичної тяганини; Проста і зручна платформа для впровадження бізнесу з доступом до усіх необхідних послуг та можливістю здійснення правочинів онлайн із застосуванням безпечного ключа електронного підпису, сертифікованого в Україні; Персональна консультаційна підтримка; Англомовний сервіс підтримки. Які переваги матиме Україна. Наповнення державного бюджету коштом оподаткування е-резидентів і оплати послуги щодо надання статусу е-резидентства; Можливість покращити національний імідж на міжнародному ринку IT. e-Residency працює в Естонії з 2014 року. Це дозволяє громадянам будь-якої країни зареєструвати європейську компанію в Естонії та управляти нею будь-де онлайн: укладати договори, проводити збори засновників, проводити платежі. За 5 років Естонія залучила понад 62 тисячі е-резидентів зі 160 країн. Читайте також про те, що Google відкрив R&D-центр у Києві. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Міністерство цифрової трансформації анонсувало запуск електронного резидентства в Україні. Вже створена чітка концепція проєкту, чекають на ухвалення Урядом постанови «Про проведення експерименту із запровадження та реалізації в Україні електронного резидентства».

Що таке е-резидентство

Іноземці зможуть отримати статус е-резидента, який відкриває доступ до інформаційно-консультаційних сервісів, спрощує отримання адміністративних послуг та надає можливість дистанційно засновувати та вести бізнес в Україні.

Цільові країни

 • Індію
 • Бангладеш
 • Пакистан
 • Китай
 • Філіппіни

е-резидент

Яка користь для іноземців

 • Привабливі податки та уникнення подвійного оподаткування;
 • Відсутність бюрократичної тяганини;
 • Проста і зручна платформа для впровадження бізнесу з доступом до усіх необхідних послуг та можливістю здійснення правочинів онлайн із застосуванням безпечного ключа електронного підпису, сертифікованого в Україні;
 • Персональна консультаційна підтримка;
 • Англомовний сервіс підтримки.

Які переваги матиме Україна

 • Наповнення державного бюджету коштом оподаткування е-резидентів і оплати послуги щодо надання статусу е-резидентства;
 • Можливість покращити національний імідж на міжнародному ринку IT.

e-Residency працює в Естонії з 2014 року. Це дозволяє громадянам будь-якої країни зареєструвати європейську компанію в Естонії та управляти нею будь-де онлайн: укладати договори, проводити збори засновників, проводити платежі.

е-резидент

За 5 років Естонія залучила понад 62 тисячі е-резидентів зі 160 країн.

Читайте також про те, що Google відкрив📇 Мінцифра анонсувала запуск е-резидентства в Україні: як працюватиме та які переваги 1🏢 Google відкрив R&D-центр у Києві R&D-центр у Києві.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: