fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏢 Google відкрив R&D-центр у Києві

🏢 Google vidkryv R&D-centr u Kyjevi
У листопаді 2019 року Google купила компанію CloudSimple з офісом в Києві. У січні 2020 року співробітники київського офісу CloudSimple стали співробітниками київського офісу Google.
U lystopadi 2019 roku Google kupyla kompaniju CloudSimple z ofisom v Kyjevi. U sični 2020 roku spivrobitnyky kyїvśkogo ofisu CloudSimple staly spivrobitnykamy kyїvśkogo ofisu Google.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У компанії Google зявився R&D-центр в Україні. Про це повідомляє AIN.UA з посиланням на власні джерела. Що відомо. У листопаді 2019 року Google купила компанію CloudSimple з офісом в Києві. У січні 2020 року співробітники київського офісу CloudSimple стали співробітниками київського офісу Google. Це третій з восьми офісів компанії в CEE регіоні, який має R&D центр. Інші два — Google Угорщина та Google Польща. До цього моменту компанія займалася лише роботою з місцевими рекламодавцями. CloudSimple. Компанію заснував Гуру Панган у 2016 році. Наразі вона має три офіси: у Санта-Клара (Каліфорнія), Бангалорі та Києві. Офіс у столиці України знаходиться у БЦ Астарта, де працює близько 30 осіб. CloudSimple створив рішення, що дозволяють зручно переносити віртуальні машини створені продуктами VMWare з власних фізичних серверів у публічні хмари, залишившись у звичному середовищі VMWare. Читайте також про те, що суд вперше захистив авторським правом текст, написаний штучним інтелектом. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

У компанії Google з’явився R&D-центр в Україні.

Про це повідомляє AIN.UA з посиланням на власні джерела.

Google

Що відомо

У листопаді 2019 року Google купила компанію CloudSimple з офісом в Києві. У січні 2020 року співробітники київського офісу CloudSimple стали співробітниками київського офісу Google. Це третій з восьми офісів компанії в CEE регіоні, який має R&D центр. Інші два — Google Угорщина та Google Польща.

До цього моменту компанія займалася лише роботою з місцевими рекламодавцями.

Google

CloudSimple

Компанію заснував Гуру Панган у 2016 році. Наразі вона має три офіси: у Санта-Клара (Каліфорнія), Бангалорі та Києві. Офіс у столиці України знаходиться у БЦ «Астарта», де працює близько 30 осіб.

CloudSimple створив рішення, що дозволяють зручно переносити віртуальні машини створені продуктами VMWare з власних фізичних серверів у публічні хмари, залишившись у звичному середовищі VMWare.

Читайте також про те, що суд вперше захистив🏢 Google відкрив R&D-центр у Києві 1💻 Суд вперше захистив авторським правом текст, написаний штучним інтелектом авторським правом текст, написаний штучним інтелектом.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: