fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 «Дія. Цифрова освіта»: Мінцифра запустить офлайн-хаби проєкту у бібліотеках

📱 «Dija. Cyfrova osvita»: Mincyfra zapustyť oflajn-haby projektu u bibliotekah
Бібліотеки стануть першими офлайн-хабами проєкту «Дія. Цифрова освіта». Загалом, до проєкту долучаться шість тисяч бібліотек з усієї України, які популяризуватимуть цифрову освіту.
Biblioteky stanuť peršymy oflajn-habamy projektu «Dija. Cyfrova osvita». Zagalom, do projektu dolučaťsja šisť tysjač bibliotek z usijeї Ukraїny, jaki populjaryzuvatymuť cyfrovu osvitu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум про співпрацю з Українською бібліотечною асоціацією у рамках проєкту Дія. Цифрова освіта. Про це йдеться у повідомленні сторінки Дія у Facebook. Що відомо. Бібліотеки стануть першими офлайн-хабами проєкту Дія. Цифрова освіта. Завдяки програмі, українці зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн платформі з цифрової грамотності. Загалом, до проєкту долучаться шість тисяч бібліотек з усієї України, які популяризуватимуть цифрову освіту. 21 січня 2020 року запустять освітній серіал, у якому українські зірки розповідатимуть основи цифрової грамотності. До реалізації проєкту залучили Ольгу Сумську, Марію Єфросиніну, Надію Матвеєву та Руслана Ханумака. Три програми курсів. Базовий освітній серіал має три рівні складності — три сезони. Для визначення рівня потрібно пройти тестування. Освітній серіал для вчителів Освітній серіал про цифрову безпеку для дітей Читайте також про те, що Мінцифра провело дослідження щодо цифрової грамотності серед населення України. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум про співпрацю з Українською бібліотечною асоціацією у рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта».

Про це йдеться у повідомленні сторінки «Дія» у Facebook.

Що відомо

Бібліотеки стануть першими офлайн-хабами проєкту «Дія. Цифрова освіта». Завдяки програмі, українці зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн платформі з цифрової грамотності.

📱 «Дія. Цифрова освіта»: Мінцифра запустить офлайн-хаби проєкту у бібліотеках 1

Загалом, до проєкту долучаться шість тисяч бібліотек з усієї України, які популяризуватимуть цифрову освіту.

21 січня 2020 року запустять освітній серіал, у якому українські зірки розповідатимуть основи цифрової грамотності. До реалізації проєкту залучили Ольгу Сумську, Марію Єфросиніну, Надію Матвеєву та Руслана Ханумака.

Три програми курсів

  • Базовий освітній серіал має три рівні складності — три сезони. Для визначення рівня потрібно пройти тестування.
  • Освітній серіал для вчителів
  • Освітній серіал про цифрову безпеку для дітей

Читайте також про те, що Мінцифра провело📱 «Дія. Цифрова освіта»: Мінцифра запустить офлайн-хаби проєкту у бібліотеках 2📱«Дія. Цифрова освіта»: як серіал навчатиме українців цифровій грамотності дослідження щодо цифрової грамотності серед населення України.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: