fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💻 Суд вперше захистив авторським правом текст, написаний штучним інтелектом

💻 Sud vperše zahystyv avtorśkym pravom tekst, napysanyj štučnym intelektom
Алгоритм Dreamwriter від компанії Tencent вже кілька років пише статті про бізнес і фінанси. Один з текстів у 2018 році без дозволу скопіювала компанія Yingxun Technology Company, зазначивши, що текст написаний програмним алгоритмом.
Algorytm Dreamwriter vid kompaniї Tencent vže kiľka rokiv pyše statti pro biznes i finansy. Odyn z tekstiv u 2018 roci bez dozvolu skopijuvala kompanija Yingxun Technology Company, zaznačyvšy, ščo tekst napysanyj programnym algorytmom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Китайський суд визнав, що написана штучним інтелектом стаття захищена авторським правом. Про це повідомляє VentureBeat. Алгоритм Dreamwriter від компанії Tencent вже кілька років пише статті про бізнес і фінанси. Один з його текстів у 2018 році без дозволу скопіювала компанія Yingxun Technology Company, зазначивши, що текст написаний програмним алгоритмом. Що відомо. За підсумком судового розгляду між двома фірмами за цей опублікований матеріал суд постановив, що формулювання і тези у статті є оригінальними. Це дозволяє вважати написаний штучним інтелектом матеріал твором, на яке поширюється авторське право. Компанія Yingxun Technology Company вже видалила статтю зі свого сайту. Вона також зобовязана виплатити власнику штучного інтелекту штраф у розмірі 1 500 юанів ($ 217). Статус штучного інтелекту. Юрист Ванг Гуохуа з пекінської юридичної фірми каже, що необхідно уважно розглянути продукти штучного інтелекту. Наразі створений твір має бути результатом людської інтелектуальної активності. Якщо штучний інтелект створив свою роботу на основі введених людиною ключових слів, таку роботу, на думку юриста, не можна захищати авторським правом. На його думку, потрібно визначитися з тим, що саме захищає закон про авторське право — інтелектуальну активність вибору ключових слів або роботу, створену штучним інтелектом. Читайте також про те, що Марк Цукерберг спрогнозував тренди до 2030 року. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Китайський суд визнав, що написана штучним інтелектом стаття захищена авторським правом.

Про це повідомляє VentureBeat.

Алгоритм Dreamwriter від компанії Tencent вже кілька років пише статті про бізнес і фінанси. Один з його текстів у 2018 році без дозволу скопіювала компанія Yingxun Technology Company, зазначивши, що текст написаний програмним алгоритмом.

Текст

Що відомо

За підсумком судового розгляду між двома фірмами за цей опублікований матеріал суд постановив, що формулювання і тези у статті є оригінальними. Це дозволяє вважати написаний штучним інтелектом матеріал твором, на яке поширюється авторське право.

Компанія Yingxun Technology Company вже видалила статтю зі свого сайту. Вона також зобов’язана виплатити власнику штучного інтелекту штраф у розмірі 1 500 юанів ($ 217).

Текст

Статус штучного інтелекту

Юрист Ванг Гуохуа з пекінської юридичної фірми каже, що необхідно уважно розглянути продукти штучного інтелекту. Наразі створений твір має бути результатом людської інтелектуальної активності. Якщо штучний інтелект створив свою роботу на основі введених людиною ключових слів, таку роботу, на думку юриста, не можна захищати авторським правом.

На його думку, потрібно визначитися з тим, що саме захищає закон про авторське право — інтелектуальну активність вибору ключових слів або роботу, створену штучним інтелектом.

Читайте також про те, що Марк Цукерберг спрогнозував💻 Суд вперше захистив авторським правом текст, написаний штучним інтелектом 1⭐ Засновник Facebook Марк Цукерберг спрогнозував тренди до 2030 року тренди до 2030 року.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: