fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 Український стартап Propertymate залучив інвестиції у розмірі $120 тисяч

💰 Ukraїnśkyj startap Propertymate zalučyv investyciї u rozmiri $120 tysjač
Propertymate — це платформа для агентів нерухомості, яка з'єднує всі дані про покупців з даними про нерухомість на ринку, аналізує їх та передбачає, яку нерухомість покупці найімовірніше придбають.
Propertymate — ce platforma dlja agentiv neruhomosti, jaka z'jednuje vsi dani pro pokupciv z danymy pro neruhomisť na rynku, analizuje їh ta peredbačaje, jaku neruhomisť pokupci najimovirniše prydbajuť.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стартап Propertymate потрапив до акселераційної програми Techstars Austin. Це єдиний український стартап, який потрапив до програми з моменту старту програми у 2013 році. Цього року відібрали 10 стартапів з-понад 1000 заявок зі 65 країн. У рамках акселераційної програми стартап отримає три місяці менторства та $120 тисяч інвестицій. Про стартап. Propertymate — це платформа для агентів нерухомості, яка зєднує всі дані про покупців з даними про нерухомість на ринку, аналізує їх та передбачає, яку нерухомість покупці найімовірніше придбають. Завдяки продукту агенти нерухомості економлять час і можуть укласти більше угод через мережу Propertymate, взаємодіючи з іншими агентами. У середньому у США, щоб придбати нерухомість потрібно понад чотири місяці, і близько трьох місяців, щоб її продати. Ми створили платформу, яка допомагає агентам робити це за лічені дні. Софія Вишневська. співзасновниця та СОО стартапу. Команда. Стартап заснований у квітні 2018 року Богданом Гнатковським та Софією Вишневською. Propertymate має офіси у Львові та Нью-Йорку, та на період акселераційної програми частина команди переїхала в Остін. За словами СЕО та співзасновника стартапа Богдана Гнатковського, участь у Techstars — це гарна можливість масштабуватись за межі Нью-Йорку, де стартап наразі найбільш активний. Читайте також про те, що акселераційний хаб Sector X запускають на базі UNIT.City: вартість та умови. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Стартап Propertymate потрапив до акселераційної програми Techstars Austin. Це єдиний український стартап, який потрапив до програми з моменту старту програми у 2013 році.

Цього року відібрали 10 стартапів з-понад 1000 заявок зі 65 країн. У рамках акселераційної програми стартап отримає три місяці менторства та $120 тисяч інвестицій.

Про стартап

Propertymate — це платформа для агентів нерухомості, яка з’єднує всі дані про покупців з даними про нерухомість на ринку, аналізує їх та передбачає, яку нерухомість покупці найімовірніше придбають.

Propertymate

Завдяки продукту агенти нерухомості економлять час і можуть укласти більше угод через мережу Propertymate, взаємодіючи з іншими агентами.

У середньому у США, щоб придбати нерухомість потрібно понад чотири місяці, і близько трьох місяців, щоб її продати. Ми створили платформу, яка допомагає агентам робити це за лічені дні

Софія Вишневська, співзасновниця та СОО стартапу

Команда

Стартап заснований у квітні 2018 року Богданом Гнатковським та Софією Вишневською. Propertymate має офіси у Львові та Нью-Йорку, та на період акселераційної програми частина команди переїхала в Остін.

Propertymate

За словами СЕО та співзасновника стартапа Богдана Гнатковського, участь у Techstars — це гарна можливість масштабуватись за межі Нью-Йорку, де стартап наразі найбільш активний.

Читайте також про те, що акселераційний хаб Sector X запускають💰 Український стартап Propertymate залучив інвестиції у розмірі $120 тисяч 1🏢 Акселераційний хаб Sector X запускають на базі UNIT.City: вартість та умови на базі UNIT.City: вартість та умови.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: