fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏙️ Toyota планує побудувати в Японії «місто майбутнього» з безпілотниками і роботами

🏙️ Toyota planuje pobuduvaty v Japoniї «misto majbutńogo» z bezpilotnykamy i robotamy
Woven City дозволить мешканцям тестувати автономний транспорт, вивчати робототехніку, технології «розумного будинку» та штучний інтелект у реальних умовах.
Woven City dozvolyť meškancjam testuvaty avtonomnyj transport, vyvčaty robototehniku, tehnologiї «rozumnogo budynku» ta štučnyj intelekt u reaľnyh umovah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Toyota планує побудувати у Японії місто майбутнього Woven City. Про це повідомляє TechCrunch. Як виглядатиме. Компанія хоче побудувати місто на ділянці площею 175 акрів (приблизно 70 га) біля гори Фудзі, де до двох тисяч людей зможуть мешкати та працювати над проєктами Toyota. Будівництво розпочнеться у 2021 році, працювати над містом майбутнього буде данський архітектор Бьярке Інгельс. Інновації. Woven City дозволить мешканцям тестувати автономний транспорт, вивчати робототехніку, технології розумного будинку та штучний інтелект у реальних умовах. Містом також їздитимуть безпілотники, які будуть виконувати функції особистого і громадського транспорту, а також обслуговувати клініки та магазини. Будинки будуть оснащені робототехнікою та розумними системами, які допоможуть стежити за здоровям мешканців. Читайте також про те, що Samsung показала штучних людей Neon — реалістичні віртуальні аватари
Реклама 👇 Замовити

Toyota планує побудувати у Японії «місто майбутнього» Woven City.

Про це повідомляє TechCrunch.

Як виглядатиме

Компанія хоче побудувати місто на ділянці площею 175 акрів (приблизно 70 га) біля гори Фудзі, де до двох тисяч людей зможуть мешкати та працювати над проєктами Toyota.

01/ 03
The Verge

Будівництво розпочнеться у 2021 році, працювати над «містом майбутнього» буде данський архітектор Бьярке Інгельс.

Інновації

Woven City дозволить мешканцям тестувати автономний транспорт, вивчати робототехніку, технології «розумного будинку» та штучний інтелект у реальних умовах.

01/ 02
The Verge

Містом також їздитимуть безпілотники, які будуть виконувати функції особистого і громадського транспорту, а також обслуговувати клініки та магазини. Будинки будуть оснащені робототехнікою та «розумними» системами, які допоможуть стежити за здоров’ям мешканців.

Читайте також про те, що Samsung показала🏙️ Toyota планує побудувати в Японії «місто майбутнього» з безпілотниками і роботами 1🤖 Samsung показала «штучних людей» Neon — реалістичні віртуальні аватари «штучних людей» Neon — реалістичні віртуальні аватари

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: