fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏢 Акселераційний хаб Sector X запускають на базі UNIT.City: вартість та умови

🏢 Akseleracijnyj hab Sector X zapuskajuť na bazi UNIT.City: vartisť ta umovy
Стартапи у Sector X Acceleration Hub працюють в рамках індустріальних треків, тобто бізнес-напрямків. У січні стартує три напрямки: логістика, медицина та б'юті.
Startapy u Sector X Acceleration Hub pracjujuť v ramkah industriaľnyh trekiv, tobto biznes-naprjamkiv. U sični startuje try naprjamky: logistyka, medycyna ta b'juti.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні оголосили про запуск нового формату акселерації стартапів на базі UNIT.City — Sector X Acceleration Hub. Це простір, де стартапи зможуть проходити акселераційну програму у форматі самонавчання. Що отримають стартапи в Sector X навчальні матеріали та карту прогресу, які складені на основі кращих світових практик; корпорацію-партнера, з якою у разі успіху вони запустять пілот; консультації з українськими та закордонними менторами та експертами; воркшопи; 2 робочі місця на команду в інноваційному парку UNIT.City. Умови участі у хабі Sector X Існує два варіанти стати резидентом будь-якого треку Хабу. Стаціонарна форма ($190/міс за особу) Тривалість участі – до 10 місяців (тривалість залежить від якості роботи та прогресу команди); Кількість членів команди, які можуть працювати у Хабі – 2 особи максимум; В програму включені всі бенефіти, що вказані на сторінці Хабу. Заочна форма ($690 за програму). Тривалість програми – 3 місяці; У команди немає робочих місць у Хабі; Команда отримує акселераційну програму, корпоративного партнера, доступ до усіх заходів, допомогу команди акселератора. У Хабі ви проходите акселераційну програму у темпі, який вам комфортний (на відміну від 2-3-місячної стандартної програми акселератора); Можна заходити у Хаб на будь-якій стадії розвитку проекту, починаючи від стадії ідеї (для того, аби потрапити в класичний акселератор, необхідно знаходитись як мінімум на стадії MVP); Хаб дає корпоративних партнерів з потрібної вам індустрії. Ви працюєте в рамках одного з індустріальних треків Хабу (якщо у вас B2B стартап, звичайно); Хаб не інвестує сам і тому не бере долю. Які корпорації. Стартапи у хабі працюють в рамках індустріальних треків, тобто бізнес-напрямків. У січні стартує три напрямки: логістика, медицина та бюті. Кожен з них має корпорацію-партнера: BeautyTech — LOréal Paris; Logistics — Фокстрот; MedTech — Фармацевтична компанія Фармак. Стартапи зможуть отримати експертизу, зворотній звязок про продукт від ключових гравців галузі та потенційних клієнтів. Як стати резидентом Sector X. Стати резидентами Хабу та почати акселераційну програму можна у будь-який момент, заповнивши заявку та пройшовши вхідну діагностику. З 2021 року безвіз із ЄС стане платним. Пояснюємо, що відбувається 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

В Україні оголосили про запуск нового формату акселерації стартапів на базі UNIT.City — Sector X Acceleration Hub. Це простір, де стартапи зможуть проходити акселераційну програму у форматі самонавчання.

Що отримають стартапи в Sector X

 • навчальні матеріали та карту прогресу, які складені на основі кращих світових практик;
 • корпорацію-партнера, з якою у разі успіху вони запустять пілот;
 • консультації з українськими та закордонними менторами та експертами;
 • воркшопи;
 • 2 робочі місця на команду в інноваційному парку UNIT.City.

Sector X

Умови участі у хабі Sector X

Існує два варіанти стати резидентом будь-якого треку Хабу.

Стаціонарна форма ($190/міс за особу)

 • Тривалість участі – до 10 місяців (тривалість залежить від якості роботи та прогресу команди);
 • Кількість членів команди, які можуть працювати у Хабі – 2 особи максимум;
 • В програму включені всі бенефіти, що вказані на сторінці Хабу.

Заочна форма ($690 за програму)

 • Тривалість програми – 3 місяці;
 • У команди немає робочих місць у Хабі;
 • Команда отримує акселераційну програму, корпоративного партнера, доступ до усіх заходів, допомогу команди акселератора.

Sector X

 • У Хабі ви проходите акселераційну програму у темпі, який вам комфортний (на відміну від 2-3-місячної стандартної програми акселератора);
 • Можна заходити у Хаб на будь-якій стадії розвитку проекту, починаючи від стадії ідеї (для того, аби потрапити в класичний акселератор, необхідно знаходитись як мінімум на стадії MVP);
 • Хаб дає корпоративних партнерів з потрібної вам індустрії. Ви працюєте в рамках одного з індустріальних треків Хабу (якщо у вас B2B стартап, звичайно);
 • Хаб не інвестує сам і тому не бере долю.

Sector X

Які корпорації

Стартапи у хабі працюють в рамках індустріальних треків, тобто бізнес-напрямків. У січні стартує три напрямки: логістика, медицина та б’юті. Кожен з них має корпорацію-партнера:

 • BeautyTech — L’Oréal Paris;
 • Logistics — Фокстрот;
 • MedTech — Фармацевтична компанія «Фармак».

Стартапи зможуть отримати експертизу, зворотній зв’язок про продукт від ключових гравців галузі та потенційних клієнтів.

Як стати резидентом Sector X

Стати резидентами Хабу та почати акселераційну програму можна у будь-який момент, заповнивши заявку та пройшовши вхідну діагностику.

стане платним🏢 Акселераційний хаб Sector X запускають на базі UNIT.City: вартість та умови 1✈️ З 2021 року безвіз із ЄС стане платним. Пояснюємо, що відбувається. Пояснюємо, що відбувається

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: