fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎧 Apple AirPods заробляють більше грошей, ніж Adobe, Twitter чи Spotify — інфографіка

🎧 Apple AirPods zarobljajuť biľše grošej, niž Adobe, Twitter čy Spotify — infografika
Нехитрі підрахунки провів канадський техноблогер Кевін Рукі. Він виявив, що виручка від продажів продуктів під брендом Apple AirPods (а це три моделі — два покоління звичайних навушників, а також Pro-версія з шумопоглинанням) значно перевищує загальне уявлення.
Nehytri pidrahunky proviv kanadśkyj tehnobloger Kevin Ruki. Vin vyjavyv, ščo vyručka vid prodaživ produktiv pid brendom Apple AirPods (a ce try modeli — dva pokolinnja zvyčajnyh navušnykiv, a takož Pro-versija z šumopoglynannjam) značno perevyščuje zagaľne ujavlennja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За підрахунками Кевіна Рукі, у 2017 році Apple отримала від продажів AirPods лише 2,5 мільярди доларів — сума значна, але на фоні $215 мільярдів, які компанія отримує за продані айфони, все ж губиться. Проте, вже у 2018 вона зросла вдвічі, до $5.25 мільярдів — компанія продала понад 35 мільйонів бездротових навушників. Минулий рік був ще успішнішим для продажів девайсу — продали понад 60 мільйонів пристроїв, причому середній чек покупки, ймовірно, збільшився, адже друге покоління AirPods Gen 2 коштує $200 замість $150, а AirPods Pro взагалі можна купити не менш, ніж за $250. Це дало Apple понад $12 млрд виторгу. Для порівняння, від усіх компютерів Mac компанія отримує трохи більш як $25 млрд. Таким чином, на продажах лише цих бездротових навушників Apple заробляє стільки ж, скільки Spotify, Twitter, Snap (творці Snapchat) та Shopify (глобальний майданчик для створення інтернет-магазинів) разом узяті. Цілком імовірно, що вже у 2020 AirPods зароблять компанії більше, ніж Uber. Уявіть собі стартап із доходом 12 мільярдів доларів, його зростанням на 125% щорічно (два роки поспіль) та валовою маржою 30-50%. Не знаючи нічого більше про такий бізнес, яку б оцінку ви йому дали? 50 мільярдів доларів? 100 мільярдів доларів? Більше?. Кевін Рукі. техноблогер. Якби Apple AirPods були окремим бізнесом, то за мультиплікатором від виторгу x5 (саме так оцінюють Apple), його вартість була б понад $60 мільярдів — дорожче за Airbnb та компанію Ілона Маска SpaceX. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Тwitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

За підрахунками Кевіна Рукі, у 2017 році Apple отримала від продажів AirPods «лише» 2,5 мільярди доларів — сума значна, але на фоні $215 мільярдів, які компанія отримує за продані айфони, все ж губиться.

Проте, вже у 2018 вона зросла вдвічі, до $5.25 мільярдів — компанія продала понад 35 мільйонів бездротових навушників. Минулий рік був ще успішнішим для продажів девайсу — продали понад 60 мільйонів пристроїв, причому середній чек покупки, ймовірно, збільшився, адже друге покоління AirPods Gen 2🎧 Apple AirPods заробляють більше грошей, ніж Adobe, Twitter чи Spotify — інфографіка 1Нові AirPods від Apple — бездротова зарядка, голосова активація Siri коштує $200 замість $150, а AirPods Pro🎧 Apple AirPods заробляють більше грошей, ніж Adobe, Twitter чи Spotify — інфографіка 2🍏 Apple офіційно представила AirPods Pro – силіконові «вкладиші» зі шумопоглинанням взагалі можна купити не менш, ніж за $250.

Це дало Apple понад $12 млрд виторгу. Для порівняння, від усіх комп’ютерів Mac компанія отримує трохи більш як $25 млрд.

🎧 Apple AirPods заробляють більше грошей, ніж Adobe, Twitter чи Spotify — інфографіка 3

Таким чином, на продажах лише цих бездротових навушників Apple заробляє стільки ж, скільки Spotify, Twitter, Snap (творці Snapchat) та Shopify (глобальний майданчик для створення інтернет-магазинів) разом узяті. Цілком імовірно, що вже у 2020 AirPods зароблять компанії більше, ніж Uber.

Уявіть собі стартап із доходом 12 мільярдів доларів, його зростанням на 125% щорічно (два роки поспіль) та валовою маржою 30-50%. Не знаючи нічого більше про такий бізнес, яку б оцінку ви йому дали? 50 мільярдів доларів? 100 мільярдів доларів? Більше?

Якби Apple AirPods були окремим бізнесом, то за мультиплікатором від виторгу x5 (саме так оцінюють Apple), його вартість була б понад $60 мільярдів — дорожче за Airbnb та компанію Ілона Маска SpaceX.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Тwitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: