fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚫 YouTube дозволив вирізати частину відео через скарги правовласників: видаляти не потрібно

🚫 YouTube dozvolyv vyrizaty častynu video čerez skargy pravovlasnykiv: vydaljaty ne potribno
Якщо скарга стосується музики, то автор зможе замінити її або вимкнути звук у відео на YouTube. Якщо порушення стосується відео, то за допомогою інструменту Trim можна вирізати фрагмент.
Jakščo skarga stosujeťsja muzyky, to avtor zmože zaminyty її abo vymknuty zvuk u video na YouTube. Jakščo porušennja stosujeťsja video, to za dopomogoju instrumentu Trim možna vyrizaty fragment.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В оновленій панелі інструментів YouTube Studio автори контенту зможуть побачити, які їхні відео порушують авторські права, та вирізати фрагменти, які вимагають видалити правовласники. Про це відеосервіс повідомив у своєму блозі. Що нового. У вкладці з каналом зявилася вся інформація про вимоги правовласників. Користувач побачить, які відео видалені через порушення авторського права і хто предявив претензію. На вкладці Відео додали вікно Обмеження, де автори можуть подивитися, які саме фрагменти порушують авторське право або є образливими. Вирізати фрагмент. Якщо скарга стосується музики, то автор зможе замінити її або вимкнути звук у відео. Якщо порушення стосується відео, то за допомогою інструменту Trim можна вирізати фрагмент. Оновлення допоможе користувачам не втрачати монетизацію своїх роликів. Читайте також про те, що в Україні запускають стримінговий сервіс Такфлікс з українським кіно.
Реклама 👇 Замовити

В оновленій панелі інструментів YouTube Studio автори контенту зможуть побачити, які їхні відео порушують авторські права, та вирізати фрагменти, які вимагають видалити правовласники.

Про це відеосервіс повідомив у своєму блозі.

Що нового

У вкладці з каналом з’явилася вся інформація про вимоги правовласників. Користувач побачить, які відео видалені через порушення авторського права і хто пред’явив претензію.

На вкладці «Відео» додали вікно «Обмеження», де автори можуть подивитися, які саме фрагменти порушують авторське право або є образливими.

Вирізати фрагмент

Якщо скарга стосується музики, то автор зможе замінити її або вимкнути звук у відео. Якщо порушення стосується відео, то за допомогою інструменту Trim можна вирізати фрагмент.

Оновлення допоможе користувачам не втрачати монетизацію своїх роликів.

Читайте також про те, що в Україні запускають🚫 YouTube дозволив вирізати частину відео через скарги правовласників: видаляти не потрібно 1🎥 В Україні запускають стримінговий сервіс «Такфлікс» з українським кіно стримінговий сервіс «Такфлікс» з українським кіно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: