fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎨 «Креативна практика» виклала у вільний доступ 5 лекцій про дизайн

🎨 «Kreatyvna praktyka» vyklala u viľnyj dostup 5 lekcij pro dyzajn
Ці лекції є частиною пілотного освітнього курсу проєкту «Основи дизайну» та відносяться до першого його модулю — «Основи композиції».
Ci lekciї je častynoju pilotnogo osvitńogo kursu projektu «Osnovy dyzajnu» ta vidnosjaťsja do peršogo jogo modulju — «Osnovy kompozyciї».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Напередодні новорічних свят команда проєкту Креативна практика вирішила зробити всім, хто цікавиться дизайном та вивчають його, невеличкий новорічний подарунок — добірку лекцій про композицію. Відсьогодні вони є доступними на каналі креативної платформи CASES на YouTube. Про лекції. Ці лекції є частиною пілотного освітнього курсу проєкту Основи дизайну та відносяться до першого його модулю — Основи композиції. Попри те, що цей курс є безкоштовним, доступ до цих лекцій зазвичай мають лише його студенти. Але тепер лекції про основи композиції, типи композиції, засоби гармонізації та принципи гештальту доступні для перегляду кожному охочому. Для проєкту було створено унікальні лекції в форматі стислих та інформативних анімованих роликів. Озвучив лекції Креативної практики став Кирило Нікітенко, актор театру Чорний квадрат та актор дублювання, чиїм голосом говорять Сільвестр Сталлоне, персонаж Колосу з Дедпулу та Дарт Вейдер з оригінальної трилогії Зоряних війн. Хто працював. Команда, що безпосередньо створювала ролики: Виробництво — CASES Production Голос Креативної практики — Кирило Нікітенко Ілюстрації та дизайн — Артем Морозов Моушн-дизайн — Анастасія Девятова Автор тексту та режисер монтажу — Анатолій Попель Редактори проєкту — Анатолій Попель та Артем Морозов Читайте також про те, що львівські розробники випустили безкоштовну інтерактивну книгу Школа Різдва
Реклама 👇 Замовити

Напередодні новорічних свят команда проєкту «Креативна практика» вирішила зробити всім, хто цікавиться дизайном та вивчають його, невеличкий новорічний подарунок — добірку лекцій про композицію.

Відсьогодні вони є доступними на каналі креативної платформи CASES на YouTube.

Про лекції

Ці лекції є частиною пілотного освітнього курсу проєкту «Основи дизайну» та відносяться до першого його модулю — «Основи композиції». Попри те, що цей курс є безкоштовним, доступ до цих лекцій зазвичай мають лише його студенти.

Але тепер лекції про основи композиції, типи композиції, засоби гармонізації та принципи гештальту доступні для перегляду кожному охочому.

🎨 «Креативна практика» виклала у вільний доступ 5 лекцій про дизайн 1

Для проєкту було створено унікальні лекції в форматі стислих та інформативних анімованих роликів.

Озвучив лекції «Креативної практики» став Кирило Нікітенко, актор театру «Чорний квадрат» та актор дублювання, чиїм голосом говорять Сільвестр Сталлоне, персонаж Колосу з «Дедпулу» та Дарт Вейдер з оригінальної трилогії «Зоряних війн».

Хто працював

Команда, що безпосередньо створювала ролики:

  • Виробництво — CASES Production
  • Голос «Креативної практики» — Кирило Нікітенко
  • Ілюстрації та дизайн — Артем Морозов
  • Моушн-дизайн — Анастасія Дев’ятова
  • Автор тексту та режисер монтажу — Анатолій Попель
  • Редактори проєкту — Анатолій Попель та Артем Морозов

Читайте також про те, що львівські розробники випустили🎨 «Креативна практика» виклала у вільний доступ 5 лекцій про дизайн 2📚Львівські розробники випустили безкоштовну інтерактивну книгу «Школа Різдва» безкоштовну інтерактивну книгу «Школа Різдва»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: