fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📚Львівські розробники випустили безкоштовну інтерактивну книгу «Школа Різдва»

📚Lvivśki rozrobnyky vypustyly bezkoštovnu interaktyvnu knygu «Škola Rizdva»
Електронну версію книги створила команда EdPro. Вона містить різноманітні інтерактивні додатки — пазл, шаблон для створення ікони та музичний супровід від гурту «Кураси»
Elektronnu versiju knygy stvoryla komanda EdPro. Vona mistyť riznomanitni interaktyvni dodatky — pazl, šablon dlja stvorennja ikony ta muzyčnyj suprovid vid gurtu «Kurasy»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У загальному доступі зявилася інтерактивна книга про різдвяні традиції та підготовку до свята — 12 історій про те, як співати колядки або щедрівки, як приготувати кутю або сконструювати різдвяного павучка та зірку. Як дивитися книгу. Інтерактивний артбук Школа Різдва можна подивитися у системі mozaWeb усім користувачам, зокрема у школах. Для перегляду книги потрібно зареєструватися. Електронну версію книги створила команда EdPro. Вона містить різноманітні інтерактивні додатки — пазл, шаблон для створення ікони та музичний супровід від гурту Кураси. Колядки та віншування у дитячому виконанні також можна прослухати на soundcloud прямо зі свого смартфона. Про книгу. Авторкою книги Школа Різдва стала Ярина Винницька, а художниця Олена Сметана створила яскраві колажі, що доповнюють розповіді. Європа починається там, де закінчуються однакові блочні квартали з однаковими танками на постаментах — і починається кожне село зі своїм обличчям. Тому, зберігаючи нашу локальну традицію святкування Різдва, ми підтверджуємо свій вибір європейського вектору розвитку. Ярина Винницька. авторка книги. Читайте також про те, що подарувати на Різдво та Новий рік 2020: гід подарунків рідним та друзям
Реклама 👇 Замовити

У загальному доступі з’явилася інтерактивна книга про різдвяні традиції та підготовку до свята — 12 історій про те, як співати колядки або щедрівки, як приготувати кутю або сконструювати різдвяного павучка та зірку.

Як дивитися книгу

Інтерактивний артбук «Школа Різдва» можна подивитися у системі mozaWeb усім користувачам, зокрема у школах. Для перегляду книги потрібно зареєструватися.

Школа РіздваЕлектронну версію книги створила команда EdPro. Вона містить різноманітні інтерактивні додатки — пазл, шаблон для створення ікони та музичний супровід від гурту «Кураси». Колядки та віншування у дитячому виконанні також можна прослухати на soundcloud прямо зі свого смартфона.

Про книгу

Авторкою книги «Школа Різдва» стала Ярина Винницька, а художниця Олена Сметана створила яскраві колажі, що доповнюють розповіді.

Школа Різдва

Європа починається там, де закінчуються однакові блочні квартали з однаковими танками на постаментах — і починається «кожне село зі своїм обличчям». Тому, зберігаючи нашу локальну традицію святкування Різдва, ми підтверджуємо свій вибір європейського вектору розвитку

Ярина Винницька, авторка книги

Читайте також про те, що подарувати📚Львівські розробники випустили безкоштовну інтерактивну книгу «Школа Різдва» 1🎁 Що подарувати на Різдво та Новий рік 2020: гід подарунків рідним та друзям на Різдво та Новий рік 2020: гід подарунків рідним та друзям

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: