fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🖥️ У Верховну Раду внесли закон про хмарні послуги: що він змінює

🖥️ U Verhovnu Radu vnesly zakon pro hmarni poslugy: ščo vin zminjuje
Законопроєкт про хмарні послуги регулює не весь ринок, а тільки визначає правила, за якими державні органи, місцева влада та держпідприємства зможуть користуватися такими послугами.
Zakonoprojekt pro hmarni poslugy reguljuje ne veś rynok, a tiľky vyznačaje pravyla, za jakymy deržavni organy, misceva vlada ta deržpidpryjemstva zmožuť korystuvatysja takymy poslugamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Верховну Раду внесли законопроєкт №2655 про хмарні послуги. Наразі тексту законопроєкту на сайті ВР немає, але основні його моменти вже опублікував AIN.UA. За їхньою інформацією, закон регулює не весь ринок хмарних послуг, а тільки визначає правила, за якими державні органи, місцева влада та держпідприємства зможуть користуватися такими послугами. Ключові поняття. Хмара — це сукупність динамічно розподілених хмарних ресурсів, які можуть бути оперативно надані користувачеві. У документі також є визначення для SaaS, приватних, публічних хмар та дата-центрів. Щоб надавати державним органам або місцевій владі послуги, провайдер хмарних послуг повинен бути внесений до переліку компаній, що надають такі послуги. Щоб потрапити у такий список, компанії доведеться відповідати вимогам, які встановить Кабмін. Що ще відомо. Також за новим законопроєктом, хмарні послуги надаються за договором, укладеним у письмовій (електронній) формі. Кабмін може рекомендувати публічним користувачам (тобто держорганам) умови договорів за кожним з видом хмарних послуг. Для користувачів важливими умовами в договорах будуть: умови доступу до хмарних ресурсів; захист даних; умови резервного копіювання даних. Українські держоргани не зможуть закуповувати хмарні послуги у компаній, чиї технічні засоби розташовані на непідконтрольних територіях або у країні-агресорі (тобто в Росії). Читайте також про зміни для ФОП у 2020 році: податки, РРО, ліміти та спрощене кредитування.
Реклама 👇 Замовити

У Верховну Раду внесли законопроєкт №2655 про хмарні послуги. Наразі тексту законопроєкту на сайті ВР немає, але основні його моменти вже опублікував AIN.UA.

За їхньою інформацією, закон регулює не весь ринок хмарних послуг, а тільки визначає правила, за якими державні органи, місцева влада та держпідприємства зможуть користуватися такими послугами.

Ключові поняття

Хмара — це «сукупність динамічно розподілених хмарних ресурсів, які можуть бути оперативно надані користувачеві». У документі також є визначення для SaaS, приватних, публічних хмар та дата-центрів.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

хмарні послуги

Щоб надавати державним органам або місцевій владі послуги, провайдер хмарних послуг повинен бути внесений до переліку компаній, що надають такі послуги. Щоб потрапити у такий список, компанії доведеться відповідати вимогам, які встановить Кабмін.

Що ще відомо

Також за новим законопроєктом, хмарні послуги надаються за договором, укладеним у письмовій (електронній) формі. Кабмін може рекомендувати публічним користувачам (тобто держорганам) умови договорів за кожним з видом хмарних послуг.

хмарні послуги

Для користувачів важливими умовами в договорах будуть:

  • умови доступу до хмарних ресурсів;
  • захист даних;
  • умови резервного копіювання даних.

Українські держоргани не зможуть закуповувати хмарні послуги у компаній, чиї «технічні засоби» розташовані на непідконтрольних територіях або у країні-агресорі (тобто в Росії).

Читайте також про зміни для ФОП у 2020 році🖥️ У Верховну Раду внесли закон про хмарні послуги: що він змінює 1💸 Зміни для ФОП у 2020 році: податки, РРО, ліміти та спрощене кредитування: податки, РРО, ліміти та спрощене кредитування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: